P1000656 1

Auto Części MALIK to sklep motoryzacyjny z wieloletnim doświadczeniem. Na nowotarskim rynku jesteśmy obecni od 2010 roku, a przeszło 25 lat pracy w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam stworzyć odpowiednio dobraną ofertę produktów oraz model sprzedaży.

Od października ubiegłego roku nasz sklep mieści się w nowej lokalizacji na al. Solidarności 18 tuż obok kościoła przy ul. Szaflarskiej oraz wypożyczalni przyczep. Pomimo zmiany lokalizacji, zmianom nie uległy cechy, dzięki którym kojarzy nas spora rzesza naszych klientówczyli jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny, a dzięki temu że jesteśmy w 100% rodzinną firmą to każdy klient może mieć pewność, że u nas zostanie obsłużony w pełni profesjonalnie i w miłej atmosferze.

W swojej ofercie posiadamy części do samochodów osobowych i dostawczych zarówno cenionych producentów jak i tańsze zamienniki, tak aby każdy mógł znaleźć produkt, który będzie odpowiadał jego potrzebom. Uzupełnieniem naszej oferty są:
- środki chemiczne potrzebne w każdym warsztacie, garażu czy nawet w domu

- wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji wnętrza pojazdu oraz do czyszczenia i jego konserwacji z zewnątrz

- bogaty wybór olejów silnikowych, przekładniowych, do pił łańcuchowych i kosiarek

- narzędzia oraz wszelkie niezbędne akcesoria samochodowe

P1000666

Oferujemy specjalne rabaty dla pracowników korporacji TAXI, służb mundurowych oraz pracowników służby zdrowia.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do wizyty u nas, będzie nam niezmiernie miło pomóc Wam w rozwiązaniu Waszych problemów.
Auto Części MALIK
al. Solidarności 18, Nowy Targ
tel. 501 073 249