plakat Andre karnawałRABKA – ZDRÓJ. Po szalenie entuzjastycznym przyjęciu wakacyjnego koncertu André Rieu "Amore - mój hołd dla miłości", Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju ma zaszczyt zaprosić na ekskluzywny pokaz porywającego widowiska muzycznego - specjalny koncert karnawałowy z Sydney!

Majestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści - sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To będzie wspaniały wieczór! spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy
za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

André mówi: "Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się doczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!".

Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert - ale wciąż ten sam Król Walca!  02 i 03 stycznia o godz. 19.30 w Kinie "Śnieżka" ul. Nowy Świat 8 czas trwania ok. 125 minut (bez przerwy)