Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Stracili prawo jazdy

Dnia: wtorek 22 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

W weekend na terenie powiatu nowotarskiego czterech kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h na terenie obszaru zabudowanego. Cała czwórka straciła prawo jazdy, została ukarana mandatami i punktami karnymi – także za inne wykroczenia.

W piątek po godzinie 20, w miejscowości Pieniążkowice 18-letni kierujący audi jechał z prędkością 106 km/h na terenie obszaru zabudowanego i wyprzedzał na skrzyżowaniu pomimo zakazu.  Kierowca został ukaranym mandatem karnym w kwocie 2 500 złotych i przypisano mu 15 punktów karnych. Dodatkowo stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

W sobotę o godzinie 9 rano, w Krościenku nad Dunajcem 29-letni kierujący audi pędził z prędkością 105 km/h przy dopuszczalnej „pięćdziesiątce”. Dodatkowo kierowca nie zastosował się do znaku poziomego P-3 „linia jednostronnie przekraczalna”. Kierowca został ukarany mandatem karnym w kwocie 1 700 złotych i 11 punktami karnymi. 29-latkowi zatrzymano także prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Kilka godzin później w Krośnicy policjantom ruchu drogowego „wpadł” 42-letni kierujący samochodem osobowym marki BMW, który jechał o 53 km/h za szybko na terenie obszaru zabudowanego. Natomiast w niedzielę przed północą w Nowym Targu, 44-letni kierujący renault jechał z prędkością 101 km/h przy dopuszczalnej prędkości 50 km/h. Obaj kierowcy stracili prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, zostali ukarani mandatami karnym w kwocie 1500 złotych i 10 punktami karnymi.

No Comment.

Reklama

Partnerzy