Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

APCOA Parking operatorem parkingów na Podhalu

Dnia: czwartek 2 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

APCOA Parking, lider w branży parkingowej w Europie, podpisała umowy na zarządzanie sześcioma obiektami na Podhalu. Nowe parkingi znajdują się w strategicznych lokalizacjach na Podhalu, zapewniając zarówno mieszkańcom, jak i turystom wygodne i bezpieczne miejsca do parkowania.

APCOA Parking została operatorem parkingów w Makowie Podhalańskim, Czarnym Dunajcu, Jabłonce, Nowym Targu i Rabce-Zdroju. Każdy z obiektów wyposażony jest w parkometry, a niektóre w tablety wewnątrz sklepów, na których można zarejestrować postój. Na wszystkich parkingach można także parkować korzystając z aplikacji APCOA Flow.

– Cieszę się, że możemy rozszerzyć naszą obecność na Podhalu i dostarczać najwyższej jakości usługi parkowania mieszkańcom i gościom tego regionu – mówi Maciej Zawadzki, Prezes Zarządu APCOA Parking Polska. – Tym, co nas wyróżnia to stosowanie innowacji, które sprawiają, że parkowanie staje się łatwiejsze i bardziej wygodne. Dzięki wdrożeniu naszych autorskich rozwiązań kierowcy nie muszą zostawiać biletu parkingowego za przednią szybą podczas postoju. Wystarczy, że skorzystają z parkometrów, tabletów lub aplikacji APCOA Flow – dodaje Prezes Zawadzki.

APCOA Parking zarządza obiektami w:

  • Makowie Podhalańskim, ul. Rynek 9
  • Czarnym Dunajcu, ul. Rynek 15
  • Nowym Targu, Plac Evry 2
  • Rabce-Zdroju, ul. Chopina 16
  • Jabłonce, ul. Kamieniec 6 i Plac Dworcowy 4

W zależności od lokalizacji obiektu, kierowcy mogą skorzystać z darmowego parkowania od 60 do nawet 180 minut. Warunkiem jest zarejestrowanie postoju.

mat. prasowy

No Comment.

Reklama

Partnerzy