Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Artur Gwóźdź: Karta walk to ukłon w stronę lokalnej społeczności

Dnia: czwartek 12 maja 2022, Autor: Maciej Zubek

Matchmaker federacji Babilon MMA w rozmowie z portalem inthecage.pl zdradził kilka informacji dotyczących zaplanowanej na 3 czerwca gali w Nowym Targu.

– Bardzo liczymy na to że ta gala fajnie się sprzeda. Karta walk w dużej mierze ułożona jest pod lokalnych zawodników, po to by przybliżyć ludzi z Podhala do MMA i do federacji Babilon – mówi Gwoźdź.

Spośród 9 walk, które odbędą się na gali, duże emocje wzbudza tzw. extra fight czyli starcie debiutującego w sportach walki strongmena Roberta „Kropka” Cyrwusa, z Grzegorzem „Brzytwą” Smolińskim. – Robert jest bardzo znany i ceniony na Podhalu. Ma rzeszę fanów, którzy mam nadzieję, że wypełnią widownię do ostatniego miejsca – podkreśla popularny w środowisku „Artnox”, który liczy, że na trybunach Miejskiej Hali Lodowej, zasiądą też kibice z innych miast: – W formule K1 zobaczymy Dominika Zadorę i Rafała Dudka. Dominik często trenuje i organizuje obozy w Zakopanem. Ma przez to tam wielu przyjaciół i kibiców, którzy zapewne będą go mocno wspierać z trybun. Rafał to z kolei duma Nowego Sącza, który od Nowego Targu oddalony jest o zaledwie 70 kilometrów, więc i tutaj możemy się spodziewać, że przyjadą za nim liczni kibice – przekonuje matchmaker federacji Babilon.

W walce wieczoru czerwcowej gali, której stawką będzie pas wagi ciężkiej zmierzą się dwaj poznaniacy: Adam Łaguna i Piotr Wawrzyniak. – Jestem przekonany, że ten pojedynek skradnie show tej nocy – uważa Gwóźdź.

Bilety na czerwcową galę można kupić pod adresem: www.eventim.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy