Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

 Autorski singiel „Bzy” kuzynostwa z Orawy! 

Dnia: poniedziałek 17 października 2022, Autor: Maciej Zubek

15 października ukazała się premiera autorskiego singla duetu pochodzącego z Podwilka. Teledysk „Szymon & Gabi Grzybacz ft. Michał Ziółkowski – Bzy” powstał w Nowym Targu na terenie malowniczego rezerwatu Bór na Czerwonem.

Szymon Grzybacz i Gabriela Grzybacz mieszkają w Podwilku na Orawie.  Przyjaźnią się od dzieciństwa. Gabriela, 20-letnia wokalistka, przed szerszą publicznością zadebiutowała latem 2019 roku, występując z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jednak swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie – mając zaledwie 4 lata. Obecnie kształci się na kierunku wokalistyki jazzowej w PSM I i II st. im. Bronisława Rutkowskiego w Krakowie . Szymon ma 24 lata i na co dzień pracuje jako trener wokalny oraz reżyser dźwięku. Prowadzi w górach swoje studio nagraniowe, w którym powstają jego autorskie single. W 2019 roku zadebiutował w koncertach muzyki filmowej, występując na jednej scenie m.in z Beatą Kozidrak, Justyną Steczkowską, czy Kasią Cerekwicką. Niedawno był uczestnikiem rumuńskiej edycji programu „X Factor”, w którym dotarł do półfinału.

Dzisiaj młodzi artyści  łączą swoje siły, by pokazać, że największa magia tkwi właśnie w rodzinie. Piosenka „Bzy” została napisana z myślą o ich beztroskim dzieciństwie, które spędzili wspólnie w malowniczym Podwilku. Skłania ku refleksji, by zawsze pamiętać o swoich korzeniach, nie wstydzić się ich i wracać w rodzinne strony z otwartym sercem. Pielęgnowanie wspomnień jest jedynym sposobem na oszukanie przemijalności.

No Comment.

Reklama

Partnerzy