Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Awanse zawodowe nauczycieli mianowanych z Powiatu Nowotarskiego

Dnia: czwartek 31 sierpnia 2023, Autor: Redaktor

30 sierpnia 2023r. w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu odbyło się uroczyste wręczenie aktów mianowania nauczycielom szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Nowotarski.

Do stopnia nauczyciela mianowanego, w wyniku egzaminu, awansowało  30 nauczycieli.  

W uroczystości udział wzięli również dyrektorzy szkół placówek oświatowych,   w których nauczyciele są zatrudnieni. Przed odebraniem aktów mianowania, awansowani nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie według następującej roty:  „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”.  

Akty mianowania wręczali Krzysztof Faber Starosta Nowotarski,  oraz Marta Skawska Dyrektor Powiatowego Centrum Oświaty w Nowym Targu.

Wszystkim, którzy przystąpili do egzaminów dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela. Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. Mamy nadzieję, że nigdy nie utracą Państwo entuzjazmu i radości płynącej z wykonywanego zawodu.

No Comment.

Reklama

Partnerzy