Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Babia Góra Lipnica Wielka partenrem Górnika Zabrze

Dnia: piątek 8 grudnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Klub Sportowy Babia Góra Lipnica Wielka podpisał trójstronną umowę partnerską z Klubem Górnik Zabrze oraz Akademią Piłkarską (Fundacją Górnika Zabrze). To oznacza ścisłą współpracę pomiędzy wszystkimi podmiotami.

W ramach umowy KS Babia Góra będzie szkolił dzieci i młodzież według wytycznych Górnika Zabrze i Akademii, organizując treningi piłki nożnej. Będzie też uczestniczył w programach szkoleniowych dla młodzieży, organizowanych przez Górnik Zabrze oraz Fundację.

Dla zachowania wysokiej efektywności trenerzy Babiej Góry i Akademii będą ze sobą ściśle współpracować w zakresie wymiany myśli szkoleniowej. Wszystko to z myślą o zapewnieniu młodzieży nie tylko atrakcyjnej rozrywki, ale też intensywnego rozwoju. W ramach umowy KS Babia Góra sporządzi raport najbardziej wyróżniających się zawodników. Ci z najlepszymi wynikami będą mogli brać udział w obozach i turniejach razem z drużynami Akademii.

Górnik Zabrze wraz z Akademią zobowiązali się aktywnie wspierać działania KS Babia Góra na każdym etapie współpracy. W efekcie wielomiesięcznych obserwacji możliwy będzie transfer zawodników KS Babia Góra do Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze.

– To dla nas nowy etap współpracy, który otwiera wiele możliwości przed każdą ze stron. Bardzo się cieszymy z podpisania umowy i liczymy na szybkie spotkanie na murawie – przekonują działacze KS Babia Góra.

mat. prasowy

No Comment.

Reklama

Partnerzy