Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Babilon MMA odsłonił pełną kartę walk nowotarskiej gali!

Dnia: poniedziałek 22 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

8 pojedynków zawodowych i 2 pojedynki semi-pro zobaczymy podczas gali Babilon MMA 45, która już 1. czerwca odbędzie się w Nowym Targu.

Walką wieczoru będzie starcie o pas Federacji Babilon MMA w kategorii 66 kg między Szymonem Rakowiczem (rekord 6-2) i Pawłem Polityło (8-4)

Fantastycznie zapowiada się walka w formule K1 między Rafałem Dudkiem, a Dominikiem Zadorą. Będzie to rewanż za pojedynek sprzed dwóch lat. Wtedy na na gali o numerze 28, która również odbyła się w Nowym Targu, zwyciężył przez TKO w 1. rundzie Dudek.

W Nowym Targu ponownie zobaczymy też Adama Łagunę (7-2), który z pewnością w starciu z Włochem Ezequiel „El Chino” Ricci (8-3) będzie chciał zrehabilitować się w oczach podhalańskiej publiczności za porażkę przed dwoma laty w walce wieczoru z Piotrem Wawrzyniakiem.

Oczywiście na karcie walk nie mogło zabraknąć zawodników Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team. Będzie ich 3.

W królewskiej kategorii zobaczymy – po kilku miesięcznej przerwie – Marcina Kalatę (3-5), dla którego będzie to już 7 walka dla Federacji Babilon. Jego rywalem będzie Michał Bednarski (1-1) z WCA Fight Team

Na głównej karcie walk w kategorii 66 kg. Babilon MMA zadebiutuje Krzysztof Pitoń, naprzeciwko którego stanie także debiutant Mateusz Dominiak z klubu Octopus Łódź.

Z kolei walkę semi-pro stoczy Krystian Jarosz. On skrzyżuje rękawice z Radosławem Przekwasem (Octagon Team)

W Nowym Targu walczył będzie także były zawodnik NKSW Hoły Team Adam Muzyka (4-1), którego przeciwnikiem w kategorii 70 kg będzie Marcin Skrzek (7-5) z klubu Cross Fight Radom

Swojego reprezentanta na czerwcowej gali będzie miał też klub Spartakus Team Zakopane. W walce semi-pro zaprezentuje się Dawid Marcinkowski

Bilety na galę MMA 45 w Nowym Targu można zakupić pod linkiem:

https://www.eventim.pl/artist/babilon-mma

No Comment.

Reklama

Partnerzy