Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Bartłomiej “Balboa” Domalik przegrywa na Gromdzie 17. Zwycięstwo Jakuba Słomki

Dnia: sobota 1 czerwca 2024, Autor: Redaktor

Nie udał się rewanż zawodnikowi Jarosz Fight Team na Mateuszu “Don Diego” Kubiszynie. Podobnie jak przed rokiem także i teraz “Balboa” musiał uznać wyższość obrońcy pasa mistrzowskiego.

Od samego początku rozpętała się prawdziwa bijatyka między zawodnikami. Poteżne ciosy lądowały na głowach obu zawodników. Pierwsze dwie rundy wyrównane. Po jednym z ciosów Domalika, Kubiszyn miał spore problemy, ale zdołał przetrwać kryzys. Od 3. rundy zmęczenie coraz wyraźniej dawało się we znaki Domalikowi . Wykorzystał to Kubiszyn seryjnie wyprowadzając ciosy, które “Balboa” przyjmował na szczękę. Domalik był liczony trzykrotnie, za czwartym razem już sędziowie przerwali pojedynek.

– Nie mam żadnych powodów by się wytłumaczyć. Byłem zdrowy, dobrze przygotowany, ale Mariusz po prostu był dzisiaj lepszy – powiedziął tuż po walce “Balboa”

Miano niepokonanego na Gromdzie podtrzymał Jakub Słomka. Zakopiańczyk tym razem stoczył 5. rundowy morderczy bój z Pawełm Wreszyninem. Dysponujący dużo słabszymi warunkami fizycznymi “Gorlilla” sprawił sporo porblemów Słomce. Ten był jednak w tej walce bardzo konsekwentny i cierpliwy i w 5 rundzie “złamał” przeciwnika.

No Comment.

Reklama

Partnerzy