Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Beniaminek mierzy wysoko

Dnia: piątek 11 sierpnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze LKS Szaflary domowym meczem z Tarnovią Tarnów już w niedzielę 13. sierpnia (początek godzina 16) rozpoczną rozgrywki w grupie wschodniej 5. ligi. Szaflarzanie – jako beniaminek – będą jedynym reprezentantem Podhala na tym szczebulu rozgrywek.

Szaflarzanie przygotowania do sezonu 2023/2024 rozpoczęli w połowie lipca. Treninig przeplatane były meczami kontrolnymi m.in z AKS SMS Łódź, Podhalem Nowy Targ, KS Zakopane i LKS Rajsko.

Latem sporo działo się jeżeli chodzi o zmiany w kadrze zespołu Grzegorza Szczepńca. Nowe twarze to Łukasz Wójciak, Paweł Bryja, Pascal Zgierski, Michał Haręza, Igor Ivanchenko, Grzegorz Skubisz, Szymon Zubrzycki, Grzegorz Jędrol , Bartosz Kowalczuk oraz Robert Kacica.

Jeżeli chodzi o ubytki to z zespołem pożegnali się Maciej Topór (Skalni Zaskale), Kamil Mrowca, Michał Kobylrczyk, Dariusz Baboń (nie wznowili treningów), Jakub Czech (Wierchy Rabka)

Głównym założeniem w „okienku” transferowym było odmłodzenie kadry. To nam się udało, ale jednocześnie jestem przekonany, patrząc chociażby przez pryzmat meczów sparingowych, że nowi zawodnicy podniosą jakość naszej gry. Jestem zaodowlony z tego jak przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Jestem optymistą jeżeli chodzi o sezon, ale tak naprawdę pierwsze mecze pokażą nasz potencjał na tle innych drużyn. Niemniej cel postawiliśmy sobie ambitny. Chcielibyśmy być w pierwszej „piątce” – przekonuje trener Grzegorz Szczepaniec.

Do zmian doszło nie tylko w kadrze zespołu, ale też i we władzach. Nowym prezesem klubu – w miejsce ustępującego Mateusza Jarząbka – został Mateusz Hreśka, a jego zastępcą Dariusz Baboń. Ponadto w zarządzie znalazło się miejsce dla Stanisława Babonia, Andrzeja Łukaszczyka, Józefa Ziębińskiego, Wojciech Budz, Jan Gałdyn, Marian Hreśka oraz Bartłomiej Marek.

No Comment.

Reklama

Partnerzy