Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Bez dietetyka nadwaga nie znika! Darmowe konsultacje w Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Dnia: środa 8 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

“Chcę schudnąć z brzucha”, “chce schudnąć po ciąży”, “chcę schudnąć do wakacji” – każdy z nas ma swój powód i swoją motywację, żeby zgubić zbędne kilogramy. Wielu z nas podejmowało już samodzielne próby odchudzania, jednak dobre chęci nie były gwarantem sukcesu. Bo schudnąć to jedno, a utrzymać niższą wagę, to drugie.

Zanim więc sięgniemy po kolejną dietę z Internetu i ponownie wpadniemy w błędne koło odchudzania, może warto wreszcie zawalczyć o upragnioną sylwetkę skutecznie. Jeśli jesteś mieszkańcem Nowego Targu, pomoże Ci w tym dietetyczka z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już ruszyły!

Nie ma takich kilogramów, których nie można odzyskać

Głodówka, spektakularny efekt i powrót do wcześniejszej wagi, albo co gorsze – jeszcze większy przyrost masy ciała. Znasz ten scenariusz? Samodzielnie próby odchudzania, monodiety czy restrykcyjne głodówki, najczęściej kończą się efektem jojo i osiągnięciem efektu przeciwnego do zamierzonego. Dlaczego tak jest? Zazwyczaj po zakończeniu diety odchudzającej, wracamy do starych nawyków. Wielokrotnie dodatkowo rekompensujemy sobie trudne dni głodówki i w ten sposób przybieramy na wadze.

Jak schudnąć do lata i na lata

Żeby schudnąć skutecznie, a nie tylko na tygodniowy urlop, należy trwale zmienić nawyki żywieniowe. Dieta nie powinna być kilkutygodniowym przerywnikiem, po którym całkowicie wracamy do dawnych złych przyzwyczajeń. Krótkotrwałe diety nie uczą radzenia sobie na co dzień. Trwałe nawyki żywieniowe i umiejętność walki z pokusami, można wypracować tylko dzięki współpracy z dietetykiem – tłumaczy Milena Trzaskowska, dietetyk kliniczny w gabinecie Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Zanim więc stwierdzisz: “to nie dla mnie”, albo “to za drogie”, odpowiedz sobie szczerze na pytanie, ile razy już próbowałeś/ próbowałaś samodzielnie? Ile już wydałeś / wydałaś na diety z internetu, suplementy, które miały spalać tłuszcz, czy na zestawy do ćwiczeń, które teraz leżą zakurzone w szafie? A teraz kolejny raz szukasz sposobu, jak schudnąć do wakacji.

Twoja metamorfoza z Projektem Zdrowie

Zastanawiasz się jakie efekty możesz osiągnąć, decydując się na kurację dietetyczną w Projekt Zdrowie? Pani Edyta schudła w 7 miesięcy 16 kilogramów. Więcej historii naszych Pacjentów znajdziesz na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/.

Chcesz wreszcie zobaczyć takie efekty u siebie?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 573 430 040 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie: https://nowytarg.projektzdrowie.info/

W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 573 430 040 lub za pomocą formularza kontaktowego nowytarg.projektzdrowie.pl lub odwiedź nasz profil na fb i umów się przez messenger https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska6

34-400 Nowy Targ

Tel. +48 573 430 040

https://nowytarg.projektzdrowie.info/


mgr Milena Trzaskowska – dietetyk kliniczny

No Comment.

Reklama

Partnerzy