Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Bezbolesna chirurgia stomatologiczna w Alldental (mat. partnera)

Dnia: piątek 7 kwietnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Trudno wyobrazić sobie kompleksowe leczenie stomatologiczne bez chirurgii stomatologicznej. Na chirurgię stomatologiczną składa się szereg zabiegów wykonywanych w obrębie jamy ustnej. Pozwalają one usunąć ogniska zakażeń, a także skutecznie zrekonstruować zniszczone tkanki miękkie i twarde. Zabiegi chirurgiczne bywają również ogromnym wsparciem dla innych dziedzin stomatologicznych, takich jak protetyka, endodoncja (leczenie kanałowe), periodontologia czy ortodoncja, będąc tym samym jednym z kluczowych etapów kompleksowego leczenia.

Chirurgia stomatologiczna kojarzy się zwykle z nieprzyjemnym i bolesnym leczeniem. W końcu w jej ramach wykonywane są inwazyjne zabiegi i operacje w obrębie jamy ustnej. Współczesna chirurgia pozwala jednak na takie leczenie, podczas którego pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie, a dodatkowo nie odczuwa bólu – nawet przy poważnym i mocno inwazyjnym zabiegu. W ALLDENTAL wykonujemy pełne spektrum zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej.

WYBITNY CHIRURG STOMATOLOGICZNY

Największym atutem naszej kliniki jest profesjonalny i doświadczony personel: wykształceni w Polsce i zagranicą lekarze, specjaliści i pasjonaci w swoich dziedzinach. Jednym z takich lekarzy jest chirurg stomatologiczny lek. dent. Jakub Dudek

* Pan Doktor przyjmuje osoby dorosłe oraz dzieci

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Aktualnie w trakcie odbywania szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii stomatologicznej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Krakowie. Dla Doktora podczas wizyty najważniejszy jest komfort pacjenta, więc zawsze dba o dobrą atmosferę oraz samopoczucie pacjenta. Zabiegi chirurgiczne wykonuje z należytą starannością, zgodnie z aktualną wiedzą lekarską. Stale poszerza zakres wykonywanych zabiegów.

ZAKRES ZABIEGÓW WYKONYWANYCH PRZEZ NASZEGO SPECJALISTĘ

Jednym z głównych zabiegów wykonywanych przez chirurga stomatologicznego jest:

 • ekstrakcja ósemek, zwłaszcza zatrzymanych i nie do końca wyrżniętych

Do innych procedur należy m.in.:

 • Ekstrakcja chirurgiczna zęba
 • Ekstrakcja prosta zęba
 • Konsultacja chirurga stomatologicznego
 • Podniesienie dna zatoki szczękowej – metoda otwarta
 • Podniesienie dna zatoki szczękowej – metoda zamknięta
 • Sterowana Regeneracja Kości (GBR)
 • Usunięcie szwów stomatologicznych
 • Podcięcie wędzidełka języka
 • Szycie rany
 • Opatrunek – założenie, zmiana
 • Ekstrakcja zęba mlecznego

Najbliższy termin przyjęć Pana Doktora – 15.04.2023

BEZBOLESNE LECZENIE STOMATOLOGICZNE

Wiele osób lęka się wizyty w gabinecie stomatologicznym. W ALLDENTAL zawsze dbamy o komfort Pacjenta, dlatego do każdego zabiegu stomatologicznego zapewniamy BEZPŁATNE znieczulenie komputerowe, które jest nowoczesnym rozwiązaniem w przeciwieństwie do znieczulenia tradycyjnego. Znieczulenie komputerowe pozwala na wprowadzenie preparatu znieczulającego w sposób delikatny, dzięki temu Pacjent czuję się komfortowo, a to stawiamy sobie za priorytet. Znieczulenie komputerowe jest znakomitym rozwiązaniem, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, u których lęk przed znieczuleniem jest wstępem do wizyty u stomatologa.

U niektórych osób obawa przed leczeniem bywa wręcz paniczna. W naszej klinice tacy Pacjenci mają możliwość skorzystania z narkozy, czyli znieczulenia ogólnego. W ten sposób możliwe jest przeprowadzenie nawet skomplikowanych i długich zabiegów u osób, które panicznie boją się leczenia stomatologicznego.

PRECYZYJNE PLANOWANIE ZABIEGU CHIRURGICZNEGO

Precyzyjna diagnostyka i dokładne zaplanowanie leczenia są podstawą sukcesu każdej terapii. W Alldental posiadamy nowoczesną w pełni cyfrową pracownię diagnostyki obrazowej RTG, wyposażoną w wolumetryczny tomograf komputerowy o dużym polu obrazowania, a także cyfrowe aparaty do zdjęć pantomograficznych i punktowych oraz skaner wewnątrzustny.

Urządzenia te pozwalają lekarzom dokładnie zapoznać się ze stanem zdrowia i anatomią jamy ustnej Pacjenta i określić, jakie metody leczenia będą najbardziej odpowiednie w danym przypadku. W ten sposób możliwe jest przygotowanie pełnego planu terapii, co ma ogromny wpływ na jej skuteczność. Ponadto dzięki nowoczesnej diagnostyce 3D chirurg otrzymuje wszystkie niezbędne informacje, aby bezpiecznie i precyzyjnie przeprowadzić wszelkie zabiegi.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZISIAJ!

No Comment.

Reklama

Partnerzy