Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Bezpłatne konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Dnia: środa 8 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

Z niecierpliwością czekasz na upragniony urlop, jednak plan zrzucenia kilku kilogramów przed latem się nie powiódł? Marzy Ci się założenie bikini, ale nie czujesz się komfortowo ze swoim ciałem? Jeszcze nie jest za późno!

Tylko nie czekaj do kolejnego tygodnia, do kolejnego poniedziałku, czy co gorsza – do kolejnego sezonu. Zacznij działać już teraz! Nie istnieją żadne magiczne sposoby, które pomogą w szybkim zgubieniu kilogramów, jednak decydując się współpracę z dietetykiem i na stworzoną i kontrolowaną przez niego dietę, uda Ci się poprawić swój wygląd jeszcze przed urlopem.

Ratunku, wakacje!

W sieci zapewne atakują Cię informacje o dietach cud czy specjalnych programach, które z każdego zrobią bogini bikini. Co możesz zyskać wybierając taką drogę? Najczęściej niestety wyłącznie nadprogramowe kilogramy. Bo na urlopie często stwierdzisz, że rządzi się on swoimi prawami i możesz pozwolić sobie na więcej, a po powrocie już trudno będzie wrócić do dobrych nawyków, bo wpadnie zaproszenie na grilla ze znajomymi, a w upalny dzień trudno będzie odmówić sobie lodów. Waga pójdzie w górę, samopoczucie w dół i trzeba będzie zaczynać od nowa – nawet nie od zera, bo tych kilogramów będzie więcej.

Jak w takim razie uratować wakacje? Zaczynając odchudzanie z dietetykiem. Dietetyk nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale także nauczy prawidłowych nawyków żywieniowych, dzięki czemu będziesz mieć większą świadomość, po jakie produkty i w jakich ilościach sięgać, a czego należy unikać, żeby cieszyć się wymarzoną letnią sylwetką.

Ile schudnę do wakacji?

– Rozpoczynając proces racjonalnego odchudzania, jesteś w stanie schudnąć 0,5-1kg na tydzień. Planujesz urlop w lipcu lub w sierpniu? Pomyśl, ile jeszcze możesz osiągnąć. Nawet kilka zrzuconych kilogramów można znacznie poprawić nie tylko wygląd twojej sylwetki, ale także twoje samopoczucie – tłumaczy dietetyk Milena Trzaskowska z gabinetu Projekt Zdrowie w Nowym Targu. Wbrew pozorom dieta w lecie nie wymaga aż tak wielu poświęceń, ponieważ świeże owoce i warzywa doskonale potrafią urozmaicić jadłospis – dodaje. Warto podkreślić, że w gabinecie dietetycznym otrzymujesz tak skomponowaną dietę, aby osiągnąć nie tylko rezultaty estetyczne, ale także zdrowotne. To dieta, która nie wyrządzi krzywdy dla Twojego organizmu.

Od “chcenia” do zgubienia

Pamiętaj, że brak decyzji też jest decyzją. Jeśli nie podejmiesz decyzji o rozpoczęciu odchudzania lub będziesz przekładać ją w czasie, Twoja sylwetka będzie taka, jaka jest lub dasz sobie przyzwolenie na dalsze nadprogramowe kilogramy. Zamień więc kolejne “pomyślę o tym jutro”, na “umówię się na konsultację teraz”. Bo teraz na konsultację z dietetykiem możesz umówić się całkowicie bezpłatnie.

Wystarczy, że zadzwonisz pod numerem telefonu: 573 430 040 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://nowytarg.projektzdrowie.info lub wyślesz wiadomość na nasz messenger Projekt Zdrowie Nowy Targ. W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. Możemy zrobić to razem!

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska 6

34-400 Nowy Targ

Tel. +48 573 430 040

http://nowytarg.projektzdrowie.info/

dietetyk Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy