Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Bogusław Waksmundzki podsumował 17 lat w zarządzie powiatu nowotarskiego

Dnia: wtorek 7 maja 2024, Autor: Maciej Zubek

7 maja 2024r. zakończył się po 17 latach pełnienia funkcji w Zarządzie Powiatu Nowotarskiego pewien etap mojego życia w formie kreowania zarządzania samorządowego – pisze w rozesłanym do mediów komunikacie Bogusław Waksmundzki.

W dalszej części czytamy

W tych okolicznościach pragnę z głębi serca podziękować Państwu za każdy gest i wsparcie oraz wszechstronnie owocną współpracę. Przez cztery kadencje w zarządzie powiatu umacniały mnie i one nadawały właściwy kierunek działań w zarządzie.

W tym czasie skutecznie rozwiązaliśmy wiele trudnych jednostkowych i zbiorowych problemów. Rozpoczęliśmy i przeprowadziliśmy liczne potrzebne inwestycje w sektorze edukacyjnym, drogowym poprawiające warunki funkcjonowania naszych jednostek.

Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które stanęły w tym czasie na mojej drodze samorządowej. Każda sytuacja życiowa uczy i kształtuje charakter człowieka. Za wszystkie dobre rady i wsparcie w trudnych decyzjach z serca gorąco dziękuję.

Podziękowania kieruję do Samorządowców, z którymi przez te wszystkie lata mogłem wpływać na rozwój powiatu. Doświadczenia, które dzięki Wam nabyłem na pewno nie poszły na marne.

Za współpracę pragnę podziękować dyrektorom szkół, nauczycielom, pracownikom obsługi, służby zdrowia, przedstawicielom organizacji społecznych.

Dziękuję wszystkim życzliwym mi mieszkańcom powiatu. Z Państwa sympatią, życzliwością i dowodami szacunku spotykałem się i spotykam na co dzień. Dziękuję wszystkim tym, których tu nie wymieniłem, a którzy zasługują na słowa uznania i podziękowania.

Co prawda nie zamyka się dla mnie okres pracy samorządowej, w dalszym ciągu jestem radnym powiatu. Nadal będę blisko ludzkich spraw i potrzeb, służyć pomocą i radą.

Dziękuję raz jeszcze za wszelkie okazywane wsparcie i zaufanie, które mi Państwo okazaliście. Mam nadzieję, że nadal będziemy mogli wspólnie działać dla dobra naszego powiatu i jego mieszkańców. Dziękuję za wszystko!

No Comment.

Reklama

Partnerzy