Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Burmistrz Rabki Leszek Świder będzie ubiegał się o reelekcję

Dnia: piątek 9 lutego 2024, Autor: Redaktor

To już oficjalne. Obecny burmistrz Rabki Leszek Świder będzie ubiegał się o urząd burmistrza Rabki. Wczoraj poinformował o tym w swoich mediach społecznościowych.

Leszek Świder poinformował wczoraj w mediach społecznościowych o zarejestrowaniu KWW Leszka Świdra. Zapowiedział również przedstawienie w najbliższym tygodniu kandydatów na radnych w Rabce.

Szanowni Państwo, dziś zarejestrowałem Komitet Wyborczy Wyborców Leszka Świdra do wyborów samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia 2024 r. W przyszłym tygodniu przedstawię sprawozdanie z realizacji programu wyborczego sprzed 5 lat. W kolejnym tygodniu przedstawię kandydatów na radnych do Rady Miasta Rabki-Zdroju, z którymi będę chciał kontynuować program na lata 2024 – 2029 – napisał obecny burmistrz Rabki.

W swoim wpisie dodał, że zależy mu na Gminie i chciałby kontynuować zadania inwestycyjne.

Wybór na burmistrza nie traktuję jako celu, ale jako środek do realizacji celów, który przyczyni się do rozwoju gminy. Mieszkam w tej Gminie, tutaj mieszkają moi najbliżsi i przyjaciele. Mnie po prostu na tej gminie zależy. Rozpocząłem pewne zadania, inwestycje, które chciałbym kontynuować i zrealizować nowe, jak np. dokończenie przebudowy szpitala miejskiego, przywrócenie do ruchu ul. Zakopiańskiej, budowę hali miejskiej przy szkole nr 1, budowę mieszkań dla młodych na ul. Kilińskiego, budowę ścieżek rowerowych czy kontynuowanie odbudowy zabytków.

No Comment.

Reklama

Partnerzy