Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Były trener reprezentacji, a także klubów ekstraklasowych został szkoleniowcem Watry!

Dnia: niedziela 18 września 2022, Autor: Maciej Zubek

Od poniedziałku funkcję pierwszego szkoleniowca Watry Białka Tatrzańska pełnił będzie Bogdan Zając, znany głównie z pracy w roli asystenta Adama Nawałki w reprezentacji Polski.

To znakomity w przeszłości piłkarz, m.in. Wisły Kraków w barwach której sięgnął po dwa mistrzostwa Polski i Puchar Polski.

Jako szkoleniowiec – oprócz pracy w reprezentacji Polski – asystował Nawałce też w Górniku Zabrze i Lechu Poznań.

Samodzielnie zaś prowadził m.in. ekstraklasową Jagiellonię Białystok, a ostatnio drugoligowy KKS Kalisz.

Z trener Bogdanem się przyjaźnimy. Poprosiłem go po pomoc i on się zgodził. Na ten moment umówiliśmy się na współpracę do końca rundy jesiennej. Jestem świadomy, że tej klasy fachowiec ma zdecydowanie wyższe aspiracje – tłumaczy prezes Watry, Andrzej Rabiański, który do tego momentu prowadził zespół wspólnie z Kamilem Lupą – Dla mnie to było zbyt absorbujące. Jest wiele innych spraw, głównie organizacyjnych, które mam na głowie. Co tyczy się Kamila to jestem z niego bardzo zadowolony. Jestem przekonany, że ma przed sobą ciekawą przyszłość jako szkoleniowiec. Nie mogliśmy jednak nie skorzystać z takiej okazji jak praca w naszym klubie trenera pokroju Bogdana Zająca. Kamil będzie mu asystował, więc myślę że też może wiele zyskać – podkreśla Rabiański.

Fot. Ze zbiorów Bogdana Zająca/facebook

No Comment.

Reklama

Partnerzy