Od wielu lat miesiąc maj w nowotarskim hokeju jest okresem nerwowego wyczekiwania na kluczowe decyzje dotyczące budowy zespołu na kolejny sezon. Nie inaczej jest i tym razem. Nikt nie chce powtórki z zeszłego sezonu, który „szarotki” zakończyły część zasadniczą na ostatnim miejscu w tabeli i po raz pierwszy od wielu lat, zabrakło ich w fazie >> Czytaj więcej <<
3 maja rozegrane zostały 4 zaległe mecze rozgrywek podhalańsko-limanowskiej klasy okręgowej z udziałem drużyn z naszego regionu. Wiatr Ludźmierz – Zalesianka Zalesie 0:0 Wiatr: Ciszek – Kuchta, Duda, Chrobak (70 Zubek), Hrapkowicz, K. Siuta, Siaśkiewicz, Jankowski, Luberda, A. Stopiak (70 Rypel), Karwaczka. Goście przyjechali do Ludźmierza w dzisięcio osobowym składzie, a od 80 minuty po >> Czytaj więcej <<
Piłkarze Jarmuty Szczawnica w meczu 26 kolejki spotkań grupy wschodniej 4 ligi ulegli na własnym stadionie 2:4 Skalnikowi Kamionka Wielka. Jarmuta Szczawnica – Skalnik Kamionka Wielka 2:4 (1:2) Bramki: 1:0 Wiercioch 27, 1:1 Fryzowicz 31, 1:2 Maciaszek 37, 1:3 Niemas 53, 2:3 Kuziel 55, 2:4 Kalisz 72 Jarmuta: Pietrzak – Dyląg, Barnaś, H. Michałczak, D. >> Czytaj więcej <<
Trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach grupy wschodniej 4 ligi odniosła Watra Białka Tatrzańska. Tym razem podopieczni trenera Macieja Kokoszy wygrali derbowe starcie z Lubaniem Maniowy. Watra Białka Tatrzańska – Lubań Maniowy 2:0 (2:0) 1:0 Chmelenko 41, 2:0 Martuszewski 44. Watra: Kudła – Chmelenko, Matuszewski, Łukaszczyk, Zaika, Uwakwe, Klisiewicz (90 M. Młynarski), Zuiev (85 Drozd), >> Czytaj więcej <<
Piłkarze Wierchów Rabka w 26 kolejce spotkań grupy wschodniej 4 ligi odnieśli sensacyjne zwycięstwo ogrywając w Niecieczy drużynę rezerw Bruk Betu. Dla gospodarzy była to nie tylko pierwsza w sezonie porażka, ale w ogóle pierwsza strata punktów! Bruk Bet II Nieciecza – Wierchy Rabka 2:3 (1:3) 0:1 Pazurkiewicz 1, 1:1 Martuszewski 22, 1:2 Kęska 27,1:3 >> Czytaj więcej <<
Drugi turniej tegorocznej edycji rozgrywek Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce upłynął pod znakiem pięknej słonecznej pogody i kolejnej porcji zaciętych meczów. Tym razem grano już tylko na Stadionie w Jabłonce. W sobotę rywalizowano w kategoriach u7, u8, u9. Łącznie tego dnia przez boiska przewinęło się blisko 300 zawodników i zawodniczek. W niedzielę z kolei swoje mecze >> Czytaj więcej <<
W Sosnowcu z udziałem 9 zespołów rozegrano Hokejowe Amatorskiej Mistrzostwa Polski Dywizji III. W tym gronie były aż cztery drużyny z Nowego Targu, które zdominowały rywalizację, zajmując całe podium. Mistrzem została ekipa „Dzikich Kojotów”, która w finale pokonała „Demonów” zwyciężając 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) W meczu o brąz Winter Classic wygrał 5:4 (3:0, 2:3, 0:1) >> Czytaj więcej <<
W jedynym rozegranym w niedzielę meczu ligo okręgowej Huragan Waksmund pokonał w Czarnej Górze drużynę Granitu Granit Czarna Góra – Huragan Waksmund 2:4 (1:1) Bramki: 1:0 Sz. Kiernoziak 3, 1:1 Mroszczak 10, 1:2 Nogueira 68, 2:2 M. Sarna 73, 2:3 Kolasa 82, 2:4 Jurzec 88 Granit: Gogola – P. Sarna, K. Kiernoziak, Milon, Waksmański, M. >> Czytaj więcej <<