Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Centrum Pogrzebowe – otwarte i poświęcone. Najpełniejszy zakres usług

Dnia: wtorek 1 lutego 2022, Autor: Maciej Zubek

NOWY TARG. W rekordowym tempie roku (choć starania o pozwolenia trwały dwa i pół roku) przy ul. Norwida, zaledwie 70 metrów od północnej bramy Cmentarza Komunalnego – powstało Centrum Pogrzebowe na miarę XXI wieku. Dziś poświęcił je ks. Zbigniew Płachta, proboszcz parafii św. Katarzyny.

Jest to w tej chwili jedyny w mieście tego typu kompleks, który świadczy pełny zakres usług: z własną, klimatyzowaną kaplicą przedpogrzebową, chłodnią, zautomatyzowanym zapleczem, sanitariatami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych, salą wystawową, bardzo dużym wyborem trumien (również kremacyjnych i metalowych), parkingiem na 18 samochodów plus duży plac przy obiekcie.

Estetycznie i nowocześnie zaprojektowana kaplica przedpogrzebowa posiada galerię, która może pomieścić śpiewaków i instrumentalistów towarzyszących ceremoniom pogrzebowym. Prąd zasilający klimatyzację wytwarza instalacja fotowoltaiczna.

Niezależnie od tej oferty, zgodnie z trzypokoleniową, sięgającą ponad 60 lat rodzinną tradycją, Centrum świadczy również usługi kamieniarskie, trudni się czyszczeniem i konserwacją nagrobków.

Firma Bogusława Sięki w razie potrzeby sprowadza też zwłoki i prochy z zagranicy. Ponadto wygrała przetarg na świadczenie w całym powiecie usług dla Prokuratury Rejonowej, polegających na transporcie i zabezpieczeniu do badań zwłok ofiar wypadków i ciał znalezionych w górach.

Nowoczesność, automatyka i wygoda to walory, które w tym obiekcie zwrócą uwagę każdego klienta, oczekującego godnych warunków ostatniego pożegnania z bliskimi osobami.

No Comment.

Reklama

Partnerzy