Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Crazy Carts czyli nowa atrakcja w Jump Planet Nowy Targ.

Dnia: niedziela 26 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

Od ponad 4 lat, na mapie Nowego Targu, widnieje największy na Podhalu park trampolin. Jest to jeden z pierwszych parków stworzonych przez markę Jump Planet.

Na powierzchni ponad 2200 m2 znajduje się między innymi 50 trampolin, baseny z gąbkami, ścianka wspinaczkowa, boisko do gry w koszykówkę, dmuchańce, Małpi Gaj, Eliminator, Kino 9D czy automaty do gier. Dla rodziców, którzy rękami i nogami bronią się przed aktywnością ruchową i czekają na swoje pociechy, przygotowana jest Strefa Relaksu. Można w niej zagrać w bilard i odpocząć przy kawie lub herbacie. To jednak nie wszystko!

Park trampolin, który możemy już śmiało nazwać parkiem rozrywki, powiększył się o kolejne 800 m2. Powstał na nich pierwszy na Podhalu, tor gokartów elektrycznych. Crazy Carts, bo tak nazywa się ta atrakcja, przeznaczona jest dla wszystkich, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Co ważne, w odróżnieniu od standardowych, spalinowych gokartów, nie jesteśmy tutaj narażeni na zwiększoną liczbę decybeli czy drażniące zapachy.

Dzięki specjalnej konstrukcji pojazdów Crazy Carts, nauczycie się jazdy w poślizgu i pokonywaniu zakrętów bokiem. Oprócz tylnej osi, skonstruowanej w postaci tzw. trolejów, pomoże Wam w tym również dźwignia „hamulca ręcznego”. Aby zabawa była jak najlepsza, ale przede wszystkim też bezpieczna, gokarty są różnej wielkości i dobierane są do wagi i wzrostu kierowcy. Stwarza to okazję do wspólnej zabawy całej rodzinie, lub grupie przyjaciół w różnym wieku.

Tor zlokalizowany jest na pierwszym piętrze hali, w której znajduje się park trampolin, a prowadzą do niego schody, zaraz po wejściu do budynku. Jump Planet Nowy Targ jest stałym i lubianym miejscem odwiedzin dla mieszkańców Nowego Targu i okolic. Warto również, zaplanować w nim wizytę, na przykład w czasie podróży w Tatry. Nowopowstały tor Crazy Carts, jest do takich odwiedzin kolejnym doskonałym powodem.

No Comment.

Reklama

Partnerzy