Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Czarny Dunajec. Miała prawie 3 promile alkoholu…

Dnia: piątek 15 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Nietrzeźwa 55-latka wsiadła za kierownicę samochodu i spowodowała kolizję drogową. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

Minionej nocy, policjanci z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu zostali wezwani do zdarzenia drogowego w centrum miejscowości.  Na miejscu zastali osoby poszkodowane w kolizji oraz sprawczynię, która jak się okazało była pod wpływem alkoholu. Kobieta po wyjściu z samochodu miała problem z utrzymaniem równowagi. Funkcjonariusze ustalili, że 55-latka jechała swoim renault od strony Rynku, kiedy na łuku drogi straciła opanowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z jadącą z naprzeciwka toyotą. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało u niej blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo kobieta straciła prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej wysoka, kilkutysięczna grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat. 

Apelujemy o rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do niewyobrażalnej tragedii.

KPP Nowy Targ

No Comment.

Reklama

Partnerzy