Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Czy singiel na odległość jest możliwy? My pokazaliśmy, że tak! Pierwszy singiel Basi i Irka

Dnia: środa 9 sierpnia 2023, Autor: Maciej Zubek

“Dzięki Tobie” – to piosenka, która jest owocem wspólnej pracy Irka z Czorsztyna i Basi ze Szczecina. Co ciekawe, oboje nigdy oficjanie sie nie poznali. Znają się tylko z sieci.

– Nasza wspólna pasja do muzyki oraz zabawa muzyczna w mediach społecznościowych ,,Zgrani Rozśpiewani”, przyczyniły się do stworzenia tego utworu, który mamy nadzieję, zostanie przyjęty z entuzjazmem. W zabawie gościli różni influencerzy oraz celebryci, radiowcy, muzycy i wielu innych – przekonuje Irek.

Piosenkę współtworzyli z nami Dawid Wiśniewski (muzyka) oraz Bartosz Napieralski (mix i mastering)

Okładki tworzyli: Aleksandra Kwast (Flossycandle) oraz Szymon Kobylarczyk.

Montaż: Szymon Kobylarczyk

Irek ma 23 lata. Urodził się na Podhalu, a dokładniej w Czorsztynie, lecz na co dzień mieszka w Krakowie. Jego największą pasją jest również muzyka oraz tworzenie treści na platformie TikTok i Youtube.

Jego kontent to głównie generowanie błędów w piosenkach, porównywanie lat w muzyce oraz zaśpiewaj ze mną. Na co dzień studiuje “Komunikowanie promocyjno-wizerunkowe”. Rok temu wydał swój debiutancki singiel ,,Do góry”, który zdobył ponad 12 tysięcy wyświetleń.

Basia ma 34 lata. Pochodzi ze Szczecina i jest mamą dwójki wspaniałych dzieci. Jej pasją jest muzyka oraz tworzenie treści na platformie TikTok, gdzie prowadzi profil o nazwie barb_1989.

Basia tworzy niepowtarzalne i kreatywne filmy na TikToku, które przyciągają widzów różnych grup wiekowych. Jej umiejętność naśladowania głosu Dody oraz zaangażowanie w muzykę sprawiają, że jej profil cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników tej platformy społecznościowej. Z zawodu jest nauczycielką.

.

No Comment.

Reklama

Partnerzy