Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Damian Kapica wznowił treningi. Kanadyjski duet w Nowym Targu ?

Dnia: czwartek 7 grudnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Hokeiści PZU Podhala Nowy Targ kolejne ligowe spotkanie rozegrają dopiero 20. grudnia. Ma to związek z przerwą reprezentacyjną w rozgrywkach Tauron Hokej Ligi.

„Szarotki” po serii zwycięstw – przerwanej co prawda porażką w Sosnowcu – złapały kontakt z górną połówką tabeli, co jest istotne w kwestii play-off. Tabela jest jednak na tyle ciasna, że na ten moment tak samo realny jak zajęcie miejsca np. 4 jest spadek na miejsce 7.

W tej blisko dwutygodniowej przerwie trener Sami Hirvonen na treningach nie będzie mógł skorzystać z Patryka Wronki i Marcina Horzelskiego, którzy w tym czasie będą przebywać na kadrze.

Dobrą wiadomością jest powrót do treningów Damiana Kapicy, który na ten moment trenuje jednak z małą intensywnością i trudno jeszcze określić kiedy będzie do dyspozycji sztabu w meczach ligowych.

Z naszych informacju wynika też. że Podhale zainteresowane jest dwójką Kanadyjczyków, którzy w przeszłości grali już w polskiej lidze w barwach GKS Tychy: Jeanem Dupuy i Alexandrem Bovinem. Obaj aktualnie reprezentują japoński klub Tohoku Free Blades

– Potwierdzam zainteresowanie wskazanymi zawodnikami. Decyzja należy do trenera i będziemy się starali wzmocnić zespół według jego priorytetów – mówi prezes klubu Natalia Charyasz.

No Comment.

Reklama

Partnerzy