Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Nowym Targu

Dnia: niedziela 13 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

W zimowych miesiącach pogoda nie zachęca nas do wychodzenia z domu. Rower zamieniamy na samochód, spacery na wieczory przed telewizorem, a wodę na herbatę z dużą ilością miodu. A później wyciągamy z szafy wiosenną garderobę i nasze ulubione szorty krzyczą, że do lata wprawdzie coraz bliżej, ale nasza forma jest jeszcze zimowa. Wtedy często wpadamy na pomysły wiosennych detoksów, “diet cud” z internetu, czy całkowitych głodówek. I tak co roku… A co powiesz na to, żeby teraz było inaczej? Żeby wreszcie schudnąć zdrowo i skutecznie, bez efektu jojo?

Motywacja i nawyki

Wielokrotnie dieta kojarzy nam się z głodówką. Wydaje nam się, że im mniej będziemy jeść, tym szybciej zgubimy zbędne kilogramy. Jesteśmy ciągle głodni, rozdrażnieni i po kilku dniach tracimy motywację. Natomiast prawda jest taka, że żeby schudnąć trzeba jeść, ale oczywiście zdrowo.

Skuteczne odchudzanie nie polega na rygorystycznym eliminowaniu większości produktów, tylko na nauce zdrowych nawyków żywieniowych. Jeśli łudzimy się, że uda nam się to samodzielnie, to odpowiedzmy sobie na pytanie, ile razy już próbowaliśmy. Dlatego potrzebna nam jest pomoc dietetyka. Jesteśmy bowiem tak skonstruowani, że nic tak dobrze nie dopinguje nas do osiągania wyznaczonych przez nas celów, jak wsparcie innych. Kiedy pojawią się pierwsze stwierdzenia: “nie dam rady”, “nie potrafię sobie tego odmówić”, to właśnie dietetyk pomoże nam wytrwać w procesie odchudzania.

Z dietetykiem są wyniki

Odchudzanie z dietetykiem nie tylko przynosi szybsze efekty niż samodzielne próby zrzucenia nadmiarowych kilogramów, ale jest też zdrowe i bezpieczne. Pani Melisa schudła z nami 10 kg w 8 tygodni. Chcesz zobaczyć metamorfozy oraz przemiany innych naszych Pacjentów? Sprawdź je na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/.Wszystkie te efekty udało się osiągnąć dzięki diagnozie problemu, ustaleniu celów oraz pracy nad nawykami zgodnie z indywidualnym planem żywieniowym przygotowanym przez dietetyka.

– Dieta, która pasuje do każdego, nie istnieje. Musi być indywidualnie dobrana do potrzeb, trybu życia, rodzaju pracy, czy preferencji żywieniowych i uwzględniać stan zdrowia Pacjenta. Co więcej, musi być systematycznie aktualizowana, w oparciu o wyniki badań i uzyskiwane rezultaty. I tak jest właśnie w naszym gabinecie – tłumaczy mgr Milena Trzaskowska, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Decydując się na spotkanie z dietetykiem w marcu, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk Milena Trzaskowska poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe. Konsultacje odbywają się w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Nowym Targu, pod adresem: ul. Szaflarska 6.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 573 430 040 lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://nowytarg.projektzdrowie.info/

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska 6

34-400 Nowy Targ

573 430 040

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg


DIETETYK mgr Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy