Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Dotychczasowy wójt gminy Czorsztyn powalczy o urząd z Anetą Markus

Dnia: poniedziałek 12 lutego 2024, Autor: Redaktor

O fotel wójta gminy Czorsztyn powalczy dotychczasowy wójt Tadeusz Wach oraz Aneta Markus (liderka Komitetu Wyborczego Wyborców “Wspólny głos”).

Tadeusz Wach rządzi gminą od grudnia 2010 r. Wcześniej sprawował funkcję m.in. Zastępcy Wójta Gminy Czorsztyn (2006-2007 r.) czy Zastępcy Burmistrza miasta i gminy Kalisz Pomorski (2008-2010). Na swoim profilu w mediach społecznościowych zapowiedział, że ma zamiar ubiegać się o reelekcję.

 Mam nadzieję, że ilość zrealizowanych zadań w różnych obszarach, uświadomi Państwu ogrom wykonanej pracy oraz pozwoli na dokonanie oceny moich działań, które zobowiązałem się wykonać. Kilka z tych inwestycji z powodu dużego zakresu robót ma charakter wieloletni, prace są bardzo zaawansowane, mam nadzieję, że uda mi się je dokończyć i razem z Państwem cieszyć się z faktu, że będą służyć nam wszystkim przez wiele kolejnych lat! Dziękując za zaufanie, proszę Państwa ponownie o głos – napisał Tadeusz Wach.

Jak na razie Wach ma jedną kontrkandydatkę – Anetę Markus, liderkę KWW “Wspólny głos”. Markus pochodzi z Kluszkowiec. rodowitą mieszkanką Kluszkowiec i kandyduję na Wójta Gminy Czorsztyn w najbliższych wyborach samorządowych. Z wykształcenia jeste pracownikiem socjalnym. Przez 16 lat (2005r. – 2021r.) była pracownikiem samorządowym i pracowałam w Urzędzie Gminy Czorsztyn. Aktualnie od 2 lat pracuję jako Menager ds. hotelu oraz promocji w sektorze biznesowym w firmie Czorsztyn-Ski Sp. z o.o. Kluszkowce.

fot. Wspólnygłos/facebook

No Comment.

Reklama

Partnerzy