Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Drobnak i Ligienza wrócili do Podhala

Dnia: piątek 15 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

Peter Drobnak i Adrian Ligienza po kilku latach przerwy ponownie reprezentować będą barwy Podhala Nowy Targ.

31 letni Ligienza w barwach Podhala występował w latach 2016-2018, będąc wiodącą postacią ówczesnej drużyny. Potem przeniósł się na dwa kolejne sezony do Stali Rzeszów, a następnie reprezentował Hetman Zamość, Sokoła Kleczew, a sezon 2021/2022 spędził w Lubaniu Maniowy.

– Szczerze powiem, że powoli już myślałem o tym by bardziej skupić się na roli trenera. Po rozmowie z trenerem Hajnosem postanowiłem jednak, że odłożę te plany na później, szczególnie, że wciąż czuję się na siłach aby grać na poziomie co najmniej trzecioligowym. Zdaję sobie sprawę, że to na mnie i na innych doświadczonych zawodnikach spoczywała będzie największa odpowiedzialność za wyniki zespołu. Nie boję się tego – przekonuje Ligienza, który w przeszłości występował nie tylko na krajowych boiskach, ale też zagranicznych.

Z kolei 9 letni dzisiaj Drobnak w Podhalu grał w sezonach 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018 oraz 2018/2019. Dobre występy na poziomie 3 ligi zaowocowały transferem Petera do II ligowego Zniczy Pruszków, gdzie spędził kolejne 2,5 roku. Zimą wrócił na Podhale i rundę jesienną minionego sezony zagrał w Watrze Białka Tatrzańska. Teraz przyjął ofertę powrotu do Podhala.

No Comment.

Reklama

Partnerzy