Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Dwa zdarzenia drogowe w Zakopanem

Dnia: czwartek 6 kwietnia 2023, Autor: Maciej Zubek

We środę wieczorem na ul. Kasprowicza w Zakopanem doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego w którym uczestniczył samochód i skuter.

Samochód najprawdopodobniej wyjeżdżał sprzed sklepu i zderzył się z jadącym ulicą skuterem. W wyniku kolizji pojazdów obrażeń doznała młoda kobieta – pasażerka skutera, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Zakopanem. Kierujący skuterem, mieszkaniec powiatu tatrzańskiego w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 1.7 promila. Na miejscu pracowali policjanci zakopiańskiej drogówki, którzy w dalszym postępowaniu będą wyjaśniali wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Do drugiego zdarzenia drogowego doszło w czwartek rano około 5.30 na ul. Kościuszki w Zakopanem. W rejonie ronda miała miejsce niegroźna kolizja drogowa. Włączająca się do ruchu kierująca bmw nie udzieliła pierwszeństwa autobusowi komunikacji miejskiej w wyniku czego doszło do kolizji pojazdów. Na szczęście nikt z pasażerów autobusu nie został poszkodowany. Policjanci zakopiańskiej drogówki na kierującą samochodem osobowym nałożyli mandat karny

źródło: KPP Zakopane

No Comment.

Reklama

Partnerzy