Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Dwóch graczy odchodzi z Podhala.

Dnia: środa 21 września 2022, Autor: Maciej Zubek

Lauri Huhdanpaa i Sampo Paulaharju nie są już zawodnikami Tauron Podhala Nowy Targ. Obaj nie sprostali oczekiwaniom sztabu szkoleniowego „Szarotek” i w porozumieniu z zarządem rozwiązano z nimi kontrakty.

Huhdanpaa w barwach Podhala w 5 meczach tego sezonu zdobył w klasyfikacji kanadyjskiej 3 punkty za 3 asysty. Z kolei Paulaharju nie wpisał się ani raz do protokołu.

Po słabym początku sezonu musieliśmy jakoś zareagować, dać impuls drużynie. Po analizie dotychczasowych meczów i po rozmowie z zarządem, doszliśmy do wniosku, że od tej dwójki zawodników oczekiwaliśmy znacznie więcej. Obaj mieli być liderami tej drużyny, a statystyki wyraźnie pokazują, że niewiele wnieśli do zespołu. Od samego początku postawiliśmy sprawę jasno, że gra w Podhalu to powinien być zaszczyt i nikt na siłę w tej drużynie grać nie będzie – podkreślił jeden z dwójki trenerów Podhala, Marcel Skokan.

Stanley 22.09.2022
| |

Pełen szacunek dla Trenerów. Jeśli zawodnik bardziej lub mniej sie stara w zalezności ok kasy jaką mu płacą to niech sobie poszuka innego bogatego klubu.
Brawo Skokan tak trzymać i wymieniać puki czas – dla mnie bramkaż też pod znakiem zapytania – już niewiem czy Odrobny w ramach rechabilitacji nie byłby lepszy skoro szuka pracy.
Szkoda że kilku naszych AMBITNYCH graczy powiesiło łyżwy na kołku – to duża strata

Stanley 22.09.2022
| |

Spróbujcie ściągnać Łyszczarczyka, marnuje sie na zapleczu czeskiej ligi jak chłopak na posyłki a u nas by był bohaterem.
 

Reklama

Partnerzy