Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Dzień Pracownika Socjalnego

Dnia: wtorek 28 listopada 2023, Autor: Redaktor

W dniu 21.11.2023 r. w Nowym Targu miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego dla osób, których działalność związana jest z obszarem pomocy społecznej, a w szczególności powiatowych pracowników socjalnych.

Pracownik socjalny jest osobą, która daje wsparcie gdy wszystko inne zawodzi, rozumiejąc ludzkie problemy jest zawsze gotów nieść pomoc potrzebującym. 

Na tę okoliczność Starosta Nowotarski Krzysztof Faber, Urzędujący Członek Zarządu Karol Skrzypiec, Przewodniczący Rady Tadeusz Rafacz, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Aneta Wójcik spotkali się z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz  Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. Wśród zaproszonych gości obecni byli także dyrektorzy działających na terenie powiatu rodzinnych domów dziecka, domów pomocy społecznej, środowiskowego domu samopomocy oraz poradni psychologiczno – pedagogicznych. 

Spotkanie było okazją do złożenia życzeń, podziękowań a także wyrazów uznania za niełatwą, ale jakże pożyteczną i odpowiedzialną pracę, za wyrozumiałość i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia. Formą wyróżnienia pracowników za trud pracy i zaangażowanie były wręczone listy gratulacyjne podpisane przez Starostę i Wicestarostę Powiatu Nowotarskiego oraz Dyrektor PCPR-u, z następującymi życzeniami: 

„Z Okazji Dnia Pracownika Socjalnego przypadającego na dzień 21 listopada składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za pracę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy ludziom potrzebującym.

Dziękujemy za wrażliwość, wyrozumiałość oraz zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.

Życzymy, aby każdy dzień przynosił zadowolenie i satysfakcję z wykonywanej pracy a nagrodą za Wasz trud i wysiłek był szacunek społeczny i wdzięczność osób, którym pomagacie. 

Życzymy zdrowia, siły, wytrwałości, poczucia bezpieczeństwa, wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, a także radości  z codziennej pracy oraz przekonania, iż Wasze wysiłki ułatwiają życie wielu mieszkańcom Powiatu Nowotarskiego.”

No Comment.

Reklama

Partnerzy