Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Fachowiec nie tylko z nazwy

Dnia: piątek 8 kwietnia 2022, Autor: Anna Zubek

F.H.U. Janusz to firma z doświadczeniem, ale też nastawiona na rozwój, świadcząca usługi na wysokim poziomie i nie bojąca się wyzwań (materiał promocyjny).

Założona w 2005 roku działalność początkowo opierała się głównie na instalacjach wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania, z czasem rozwinęła się do jednej z bardziej rozpoznawalnych firm, zajmujących się nowoczesnymi źródłami energii. Wśród ich usług są zarówno montaż, jak i wycena pomp ciepła – powietrznych i gruntowych, jak i pełna automatyka grzewcza wraz z inteligentnym sterowaniem domem wraz z instalacją elektryczną.

Obecnie wśród szerokiego wachlarza usług znalazły się także usługi budowlane i remontowe, takie jak wykończenia, elewacje budynków, wykończenia wnętrz w drewnie, zabudowa karton gips, czy szpachlowanie i malowanie. Dzięki temu można mieć pewność, że powierzone im prace zostaną wykonane z rozmysłem i uwzględnieniem wszechstronnych udogodnień dla klienta.

Jeśli poszukujecie kogoś kto doradzi, wytłumaczy i pomoże – dobrze trafiliście.

F.H.U. Janusz to firma, w której dobry kontakt z klientem to podstawa. Doradztwo świadczone jest na podstawie nie tylko zdobytego już doświadczenia, ale też licznych szkoleń dla instalatorów i automatyków, a także we współpracy z producentami. Daje to pewność, że w ofercie firmy znajdują się najnowsze technologie i urządzenia wprowadzane na polski rynek oraz, że zostaną one w odpowiedni sposób przedstawione i wykorzystane.

Dla właściciela firmy bardzo ważnym aspektem jest terminowość świadczonych usług,

Decydując się na skorzystanie z ich usług możemy być pewni, że dołożą wszelkich starań, by powierzone im prace zostały wykonane perfekcyjnie i w ustalonym czasie.

No Comment.

Reklama

Partnerzy