Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Fotogaleria z meczu Ks. Wierchy Rabka-Zdrój – Granit Czarna Góra

Dnia: niedziela 23 lipca 2023, Autor: Anna Zubek

Sparingowy mecz odbył się w sobotę 22 lipca.

Relacja ze spotkania oczami zwyciężających w tym spotkaniu piłkarzy z Rabki:

2023.07.22. Na Stadionie Miejskim im. Antoniego Matery rozegrano mecz sparingowy pomiędzy Ks. Wierchy Rabka-Zdrój a Granit Czarna Góra z wynikiem 8 do 1 dla Wierchów. Nasi koledzy naprawdę ładnie grali… pomimo że grają ze sobą dosłownie kilka godzin… Brawo.

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Jana Pawła II w Rabce-Zdroju ekipa Wierchów Rabka-Zdrój oficjalnie rozpoczęła przygotowania do kolejnego sezonu piłkarskiej Jako IV Ligi. Rywal z Czarnej Góry był bez szans, a gospodarze wygrali z Granitem 8:1.

Ekipa Wierchów Rabka-Zdrój rzutem na taśmę zgłosiła się do rozgrywek piłkarskiej IV ligi. Nowy trener, którym został Franciszek Mrózek dostał trudne zadanie skompletowania mocnej ekipy, która będzie rywalizować o wysokie cele.

W sobotnie popołudnie 22 lipca na stadionie przy ulicy Jana Pawła II zobaczyliśmy dobry futbol, szczególnie w wykonaniu wyjściowej “11”. Warto jednak zaznaczyć, ze rywalami Rabczan była A-klasowa ekipa Granitu Czarna Góra.

Pierwsza bramka padła już w trzeciej minucie. Dobry odbiór Szymona Wójciaka, a piłkę do siatki skierował Jakub Burnat. W 10 minucie było już 2:0, kiedy to wrzutkę Pająka świetnie wykorzystał Burnat. Chwilę później indywidualną akcją popisał się Szymon Wójciak, podwyższając wynik na 3:0. Po kwadransie wynik podwyższył Sobek, celnie uderzając z 10 metra.

W kolejnych minutach gra się uspokoiła, jednak uśpieni rywale zostali zaskoczeni w 25 minucie, kiedy to doskonałym odbiorem piłki i wpakowaniem jej do siatki popisał się Patryk Florek. W 37 minucie hat tricka skompletował Burnat, pakując futbolówkę do bramki z 10 metra. W 41 minucie wynik na 7:0 podwyższył Patryk Florek. Po około 45 minutach gry na boisku pojawiła się druga jedenastka, a gra znacząco się wyrównała. Wierchy miały wiele okazji, ale niestety brakowało skuteczności. Bramkę w 85 minucie zdobył Artur Kania, a chwilę później honorową bramkę zdobył Granit. Sparing zakończył się zwycięstwem gospodarzy 8:1.

FOT: JAN CIEPLIŃSKI

no images were found

No Comment.

Reklama

Partnerzy