Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Fragment ulicy Jana Pawła II w Rabce na wysokości torów będzie zamknięty

Dnia: czwartek 11 lipca 2024, Autor: Redaktor


W związku z przebudową linii kolejowej nr 104 odc. A1 na dzień 16.07.2024 tj. wtorek godzina 8.00 planowane jest wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu polegającej na zamknięciu fragmentu ulicy Jana Pawła II odc. od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Kasprowicza z zachowaniem dojazdu do posesji (na poniższym planie orientacyjnym strefę robót oznaczono kolorem czerwonym).

Objazd dla pojazdów o masie do 5T poprowadzono przez ulicę Orkana i dalej ul. Sądecką (oznaczono kolorem zielonym), pojazdy o masie powyżej 5T zostaną skierowane w kierunku ulicy Podhalańskiej i dalej ulicą Rynek/Sądecką (oznaczono kolorem niebieskim).

Powyższa zmiana organizacji ruchu odbędzie z zgodnie z uzgodnionym i zatwierdzonym Projektem Czasowej Organizacji Ruchu i ma na celu udostępnienie frontu pod przebudowę przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ulicy Jana Pawła II oraz wykonanie docelowych robót drogowych w przedmiotowej lokalizacji.

Zakładany termin (16.07.2024) wdrożenia przedmiotowej tymczasowej organizacji ruchu zależny jest od daty przywrócenia do ruchu ul Zakopiańskiej (likwidacja awarii jezdni w m. Chabówka – osuwisko), w związku z czym z przyczyn niezależnych od Wykonawcy może ulec zmianie.

gmina.rabka.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy