Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Fundacja Zwięrząt interweniowała w Białce Tatrzańskiej. Przerażające sceny

Dnia: czwartek 2 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

Na oficjalnym profilu Fundacji Zwierząt Podhala pojawiła się relacja z interwencji w jednym z gospodarstw w Białce Tatrzańskiej, gdzie w skandalicznych warunkach przetrzymywane były zwierzęta.

Okazuje się, że to już druga taka interwencja w tym gospodarstwie na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy.

Poniżej pełna relacja z interwencji zamieszczona na profilu Fundacji Zwięrząt Podhala (oryginalna pisownia)

W kwietniu 2022 r. właśnie w tym gospodarstwie odbyła się nasza interwencja, która zakończyła się odebraniem 7- zwierząt. Na prośbę wysoko postawionej urzędniczki rzeczonego UG na terenie gospodarstwa zostały psy (samce) oraz dwie suczki. Urzędniczka w obecności lek. wet. Powiatowej Inspekcji w Nowym Targu zobowiązała się do kontrolowania gospodarstwa.

Smaczku całej historii dodaje fakt, iż p. urzędnik mieszka 200 m wyżej i jak się okazało nawet ta niewielka odległość nie spowodowała aby w/w pani dotrzymała słowa. Materiały, które udostępniamy były nakręcane przez nas wczoraj.

W dniu dzisiejszym na teren gospodarstwa wkroczyła Fundacja dla Szczeniąt Judyta, która – UWAGA – zastała tylko garstkę zwierząt, reszta została ukryta.

O dzisiejszej interwencji została powiadomiony (TYLKO) Komendant posterunku Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. Rodzi się pytanie kto poinformował właściciela posesji i “zmotywował” do usunięcia zaniedbanych zwierząt?

Kolejne pytanie brzmi ; dlaczego rzeczony Komendant odmówił udzielenia asysty organizacji, która podejmowała czynności?

Panie Komendancie komu pan podlega: Komendantowi Policji Powiatowej w Zakopanem czy p. Wójt Urzędu Gminy Bukowina Tatrzańska, która nie od dziś chroni osoby, które łamią prawo?

Na terenie tego gospodarstwa doszło do przestępstwa a pan odmawia udzielenia asysty funkcjonariuszy Policji???

Darek 2.11.2023
| |

Policja pokazala ze jest układ i zmowa. Jak w polityce. Każdy coś ma z ukladu. Tak też jest jak sama policja i inni w tym temacie pokazali. Wstyd 

Reklama

Partnerzy