Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Góralski charakter kluczem do sukcesu juniorów Podhala w Oświęcimiu.

Dnia: poniedziałek 24 października 2022, Autor: Maciej Zubek

Z kompletem zwycięstw wrócili Juniorzy Młodsi Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhala z Oświęcimia, gdzie rozegrano kolejny Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Polski.

Podopieczni Marka Ziętary zaczęli rywalizację od zwycięstwa w rzutach karnych nad Stoczniowcem Gdańsk. Po regulaminowym czasie gry i dogrywce wynik był remisowy 2:2. Dogrywka była także potrzebna do wyłonienia zwycięzcy w spotkaniu „Szarotek” z ŁKH Łódź. Gola na wagę wygranej zdobył Damian Rączka. W ostatnim meczu, skazywanie na pożarcie nowotarżanie – wykazując się olbrzymim zaangażowaniem – ograli faworyzowany zespół gospodarzy,Unii Oświęcim 4:2.

– Czapki z głów przed chłopakami. To dla nich duży sukces, szczególnie że graliśmy cały turniej w osłabionym składzie – cieszył się trener Marek Ziętara.

Podhale zagrało w składzie: Kacper Zając, Bartłomiej Budzyk, Damian Rączka, Wiktor Węglarczyk, Piotr Bury, Kamil Gach, Daniel Bryniarski, Andrii Hertsyk, Pavol Gaudych, Siergiej Grebeniuk, Mykyta Sergiienko, Uladzimir Chyrkin, Jan Błach, Maksymilian Rusnak, Mikołaj Ratusznik, Iwo Stanek.

fot. mmks podhale

Tatuś 24.10.2022
| |

GÓralsko Ukraiński charakter 1/3 jest Ukraińców w tych grupach trzeba poprawnie pisać .Pozdrawiam 

Reklama

Partnerzy