Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Górska Majówka w Rabce dobiegła końca ale wsparcie dla poszkodowanych w pożarze nie ustaje!

Dnia: środa 8 maja 2024, Autor: Redaktor

Górska Majówka w Rabce dobiegła końca ale wsparcie dla poszkodowanych w pożarze nie ustaje! Imprezy wsparcia promujące zbiórkę pięknie spięły się z zakończeniem prac 2 maja nad dachem przy odbudowie domu co daje ogromną nadzieję i satysfakcję mimo, że prac jest jeszcze dużo.

Zachęcamy do dalszej pomocy: https://szczytny-cel.pl/z/chabowka

Mieszkańcy integrowali się przy okazji wspominania imprez u Władka, marszu z flagami przez centrum Rabki i przy dyskusji #pomyslnarabke oraz odbierali nagrody za akcje sprzątania #tydzienziemi a turyści publikowali zdjęcia w sieci z hashtagiem #atrakcjewrabce promując Rabkę Zdrój w zamian za nagrody.

Informacje o Górskiej Majówce w Rabce dotarły do ponad 50 000 osób na Facebooku a dzięki publikacjom od TVP3 Kraków, Gazety Krakowskiej, Radiu Alex, Tygodnika Podhalańskiego i Podhale Region oraz wspierającym Partnerom do nawet większej ilości osób!

– Pocieszne Grillowanie u Władka 1.05 – zjedzone 99 kiełbasek

– Marsz z flagami i historią 2.05 – przebyte 1111 metrów

– Konstytucja Rabczańska 3.05 – 50x idei #pomyslnarabke

– Grillowanie za Wodą z HCB 4.05 – 50x akrobacji z RabaBang

– Redyk na Maciejowej z watrą 4-5.05 – 100 owiec i 100 turystów

Jeszcze przed majówką udało zorganizować kolejną imprezę wsparcia ze zbiórką dla poszkodowanych w pożarze w Chabówce 26.03.24. Koncert zespołu “The Error” w Sagułówce zebrał ponad 1000 zł przekazanych rodzinie pogorzelców za co dziękujemy ofiarnym sąsiadom z Sagułówki i mieszkańców z Raby Wyżnej 

Dziękujemy także za zbiórki podczas imprez wsparcia rodzinie p. Władka Klempka, właścicielom kawiarni na bulwarach nad Poniczanką a także Pawłowi Kopytkowi, właścicielowi HCB Pizza&Grill za Wodą pod Polczakówką w Rabka Zaryte, który zorganizował koncerty zespołu ARTmagedon i Kuby Bobasa Wilka.

Zapraszamy na kolejne imprezy w maju i już na Międzynarodowy Dzień Dziecka trwającym w Mieście Dzieci Świata ponad tydzień w dniach 31.05-8.06, na którym m.in. za darmowe atrakcje będą zbierane środki na Dom Matki i Dziecka “U Matusi” w Rabce Zdrój.

mat.nadesłane

No Comment.

Reklama

Partnerzy