Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Grzegorz Hajnos trenerem pierwszej drużyny NKP Podhala Nowy Targ

Dnia: wtorek 28 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

Zastąpił ona na tym stanowisku Szymona Grabowskiego, z którym po zakończonym sezonie 2021/2022 nie przedłużono umowy.

Hajnos wiosną pełnił w klubie z Nowego Targu rolę trenera drużyny do lat 19, z którą występował w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej. Wcześniej z sukcesami prowadził m.in. Lubań Maniowy i Glinik Gorlice.

Funkcja pierwszego szkoleniowca zespołu Podhala nie jest też czymś nowym dla Hajnosa. Pełnił już tę rolę w końcówce sezonu 2016/2017, kiedy przejął drużynę po zwolnionym Dariuszu Sieklińskim. Wówczas prowadził zespół w pięciu meczach ligowych oraz trzech pucharowych a drużyna pod jego wodzą wywalczyła Puchar Polski na szczeblu MZPN Kraków.

Jak odszedłem z klubu parę lat temu, ówczesny zarząd zapewniał mnie że to tylko wypożyczenie i że kiedyś na pewno wrócę do Podhala jako pierwszy szkoleniowiec. Te słowa się spełniły. Bardzo się z tego powodu cieszę – podkreślił Hajnos.

– Cieszę się, że zarząd jednogłośnie opowiedział się za trenerem Hajnosem. Jego osoba jest gwarancją ideologii budowania klubu na w oparciu o wychowanków i jesteśmy przekonani, że jego praca przyniesie wiele korzyści nie tylko dla naszego klubu, ale całej naszej piłki regionalnej – przekonuje prezes NKP Podhale, Michał Rubiś.

Fot. Paweł Budzyk

Derek 28.06.2022
| |

Mila niespodzianka. 
Za Hajnosem jestesmy Za. Brawo

Reklama

Partnerzy