Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Halina Szewczyk – kandydatką na Wójta Gminy Raba Wyżna

Dnia: piątek 9 lutego 2024, Autor: Redaktor

W tegorocznych wyborach samorządowych w Rabie Wyżnej o urząd Wójta Gminy będzie ubiegać się Halina Szewczyk. Kandydatka ma bogate doświadczenie w sektorze finansowym. Przez ostatnie 15 lat kierowała kluczową instytucją dla lokalnej społeczności – Bankiem Spółdzielczym w Rabie Wyżnej.

Halina Szewczyk 44 lata pracowała w bankowości spółdzielczej. Przez ostatnie 15 lat pełniła funkcję prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.  Jednak to nie tylko umiejętności zarządcze są jej atutem – kandydatka podkreśla, że w swoim działaniu zawsze stawia na współpracę zespołową.

Przez lata przekonałam się, że sukces nie przychodzi sam. Osiąga się go poprzez współpracę połączonych serc i umysłów – mówi Halina Szewczyk. 

Dlaczego Halina Szewczyk zdecydowała się na kandydowanie? Odpowiedź jest prosta – pragnie, aby każdy mieszkaniec gminy Raba Wyżna był doceniany i traktowany z należną mu powagą i szacunkiem. Jej wizja opiera się na idei sprawiedliwości społecznej i bliskości władz lokalnych z mieszkańcami.

No Comment.

Reklama

Partnerzy