Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

HOKEJ. Bez mikołajkowego prezentu

Dnia: niedziela 5 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

Hokeistom Tauron Podhala Nowy Targ nie udało się sprawić mikołajkowego prezentu swoim fanom. „Szarotki” w meczu 27 kolejki przegrały na własnym lodowisku z GKS Tychy.

Pierwsza tercja remisowa ze wskazaniem na drużynę gości, która zdecydowanie częściej zagrażała bramce Podhala. To jednak gospodarze pierwsi cieszyli się z gola, wykorzystując w 14 minucie podwójną liczebną przewagę. Andrei Czwanczikow dobił z bliska strzał Marcina Kolusza. Goście wyrównali na 4 sekundy przed końcem pierwszej odsłony po akcji duetu Jakub Witecki – Kamil Wróbel i celnym strzale tego drugiego.

Także w drugiej tercji oglądaliśmy po jednym golu z obu stron, z taką jednak różnicą że teraz to tyszanie zdobyli go pierwsi. W 29 minucie, w momencie przewagi liczebnej przyjezdnych, Pawła Bizuba mocny strzałem pokonał Bartłomiej Pociecha. W 33 minucie wyrównał, po indywidualnej akcji i spóźnionej interwencji Kamila Lewartowskiego, Czwanczikow.

W trzeciej tercji na gola czekaliśmy do 52 minuty. Michał Kotlorz dopadł krążek na linii niebieskiej, oddał mocny strzał i zasłonięty Bizub nie zdążył z interwencją.

Jak się okazało, to trafienie koniec końców rozstrzygnęło losy tego meczu. Do dogrywki mógł doprowadzić Bartłomiej Neupauer, ale przegrał pojedynek z Lewartowskim. 

Tauron Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

1:0 Czwanczikow – Kolusz (13:29 5/3)
1:1 Wróbel – Witecki (19:56)
1:2 Pociecha – Seed, Mroczkowski (28:15 5/4)
2:2 Czwanczikow – Bondaruk (32:58)
2:3 Kotlorz – Dupuy, Serguszkin (51:54)

Podhale: Bizub – Tomasik, Mrugała, Bondaruk, Neupauer, Czwanczikow – Vorlab, Szurowski, Siuty, Bryniczka, Kolusz – Sulka, P. Wsół, Worwa, Słowakiewicz, B. Wsół – Kamieniecki, Malasiński, Saroka, F. Kapica, Bochnak.

GKS: Lewartowski – Pociecha, Biro, Gościński, Starzynski, Jeziorski – Seed, Korczmekin, Szczechura, Galant, Mroczkowski – Smirnov, Kotlorz, Dupuy, Fiofanow, Serguszkin oraz Michałowski, Witecki, Wróbel, Marzec.

Sędziowali Jarosław Kosidło, Mariusz Smura.

Kary: 6-6 min.

Widzów: 800

No Comment.

Reklama

Partnerzy