Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Hokej. Grad goli

Dnia: wtorek 15 lutego 2022, Autor: Maciej Zubek

Dwa okazałe zwycięstwa zapisali na swoim koncie żacy Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale.

Podopieczni trenerów Grzegorza Brejty i Marka Ziętary najpierw pokonali na własnym lodowisku oświęcimską Unię w rozmiarach 9:2, a na miano bohatera spotkania zasłużył autor aż 5 goli, Maksymilian Zaręba.

Dzień później „Szarotki” pojechały do Krakowa i sprawiły srogie lanie gospodarzom, zwyciężając 12:1.

– Chłopaki zrobili wszystko, co mieli zadane do zrobienia na lodzie. Już widać pomału jak czas poświęcony na zagadnienia taktyczne zaczyna przynosić rezultaty. Bardzo dobrze zagraliśmy pod względem dyscypliny w grze. W przypadku błędu ratował nas nasz bramkarz Bartek Polański. Bardzo dobry mecz, zważywszy na fakt, że w Oświęcimiu przegraliśmy dwa mecze, oba jedną bramką. Gramy i uczymy się dalej – podsumował trener Brejta.

Podhale grało w składzie: Piask, Polański – Budzyk, Skiba, Kolendowicz, Zaręba, Rusnak – Bocheński, Klimczak, Wsół, Michalski, Kalata, Warzycki, Kozielski

No Comment.

Reklama

Partnerzy