Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Huragan Cup przeszedł do historii

Dnia: niedziela 7 sierpnia 2022, Autor: Maciej Zubek

W pierwszej edycji turnieju zorganizowanego przez Szkółkę Piłkarską Fun&Football przy współpracy z Dido Sport oraz Szkółką Piłkarską Huragan Junior, udział wzięło 38 zespołów nie tylko z terenów Podhala.

Łącznie przez dwa dni na stadionie w Waksmundzie, rywalizowano w 5 kategoriach wiekowych od rocznika 2009 do 2015 i młodsi.

W starszych kategoriach przyznano nagrody za poszczególne miejsca, w młodszych grano bez klasyfikacji końcowej.

Wszyscy uczestnicy turnieju odebrali z rąk organizatorów pamiątkowe medale. Każda z drużyn nagrodzona została też pucharem. Przyznano też wyróżnienia indywidualne. Dodatkowo odbyły się też konkurs „celności”, którego zwycięzców również nagrodzono.

– Cieszymy się, że kolejny nasz turniej wywołał tak duże zainteresowanie wśród uczestników. Oprócz klubów z Podhala, gościliśmy m.in. drużyny z Barcic, Słopnic, a także ze Słowacji. Poziom turnieju był zadowalający, choć szczególnie w młodszych kategoriach wyniki nie miały znaczenia. Chodziło o to by dzieciaki rozegrały jak najwięcej spotkań i dobrze przy tym się bawiły – podkreślił Przemysła Zając, właściciel Fun&Football.

Organizatorzy składają podziękowania za wsparcie firmom: Tynki Maszynowe Ślimak, Ragil.pl. Górska Grupa Inwestycyjna, Stopiak Park Handlowy, Termy Bukovina, Didosport, Gmina Nowy Targ.

Patronat medialny sprawował podhaleregion.pl, a obsługę medialną zapewniła firma MZ-media.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy