Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

I Sesja Nowotarskiej Rady Seniorów.

Dnia: środa 9 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

9 listopada 2022 r. w Urzędzie Miasta Nowy Targ miała miejsce I Sesja Nowotarskiej Rady Seniorów, której skład został wybrany podczas wyborów dnia 5 października 2022 r.

W posiedzeniu oprócz Radnych Seniorów udział wzięli Przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Luberda, Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Jan Łapsa, Sekretarz Miasta Zbigniew Strama oraz Naczelnik Wydziału Mieszkańców i Przedsiębiorców Edyta Garb.

Sesja rozpoczęła się o godzinie 10.00 w Sali nr 020 Urzędu Miasta w której udział wzięło 10-ciu z 11-stu Radnych Seniorów. Pierwsza Sesja Nowotarskiej Rady Seniorów rozpoczęła się od wręczenia Radnym Seniorom zaświadczeń. Następnie Radni spośród swojego grona w głosowaniu tajnym wybrali Przewodniczącego Nowotarskiej Rady Seniorów, Zastępcę oraz Sekretarza.

Po przeliczeniu głosów wyniki wyborów prezentują się następująco:

  1. Przewodniczący Nowotarskiej Rady Seniorów – Elżbieta Łabuz
  2. Zastępca Przewodniczącego – Grażyna Burdyn
  3. Sekretarz – Marian Pastwa

Po ogłoszeniu wyników przez Przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Luberdę dalszą część spotkania poprowadziła nowo wybrana Przewodnicząca Nowotarskiej Rady Seniorów Pani Elżbieta Łabuz, która podziękowała wszystkim za obdarzenie jej zaufaniem i zadeklarowała swoją pomoc i aktywny udział w życiu zarówno Rady jak i wszystkich seniorów w mieście.

mat. nadesłany

No Comment.

Reklama

Partnerzy