Drukuj

Description

Na początek chciałbym napisać, że praca jest dla każdej osoby w wieku 18-45 lat z dostępem do komputera, telefonu oraz polskim obywatelstwem. Nie wymagam doświadczenia ani żadnych konkretnych umiejętności, ponieważ wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy - przystąpisz do prostego szkolenia aby uzyskać wiedzę, dzięki której będziesz mógł/mogła pracować w naszej strukturze i zarabiać.

OFERTA JEST SKIEROWANA TYLKO I WYŁĄCZNIE DO OSÓB Z POLSKIM OBYWATELSTWEM.

Na początku zaczynasz na stanowisku Tester Produktów Finansowych ( na tym stanowisku jesteś podczas szkolenia, które zrealizujesz). Nie, nie będziesz musiał brać żadnych kredytów, pożyczek i tak dalej.

Podczas szkolenia za przetestowanie 1 produktu zarabiasz 200 złotych, podczas szkolenia przetestujesz ok. 3-4 więc zarabiasz pieniądze już na samym początku.

Jeżeli po ukończeniu szkolenia uznasz, że jest to praca dla Ciebie to dołączysz do naszej struktury i zarabiasz dużo większe pieniądze co miesiąc (wypłaty na konto bankowe)

W pierwszym miesiącu działania przy luźnym nakładzie pracy można zarobić na spokojnie ok. 2000 złotych na rękę.
Działamy w branży afiliacyjnej, natomiast z Twojej strony nie ma żadnej sprzedaży! Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości oraz na pozyskiwaniu ich (wystawiasz po prostu ogłoszenia na marketplace i masz za to płacone).
Nie ma oczywiście stałego nakładu pracy, wynagrodzenie jest uzależnione od zaangażowania.

1-3h dziennie można bez problemu rozbijać w czasie poświęcając np. 20 minut o 10 rano, 30 minut o 15 i tak dalej. - głównie Twoim zajęciem będzie odpisywanie ludziom gotowymi skryptami, formułkami oraz działanie na gotowych materiałach

WYMAGANIA:
-SKOŃCZONE 18 LAT
-UMIEJĘTNOŚĆ PISANIA, CZYTANIA I SŁUCHANIA
-CHĘCI
-DOSTĘP DO INTERNETU

Osoby zainteresowane, prosimy o zapoznanie się z naszą oficjalną stroną:
http://badania-rynkowe.com, a gdy ofertą będzie Cie interesowała to napisz do nas na FanPage lub adres e-mail: rekrutacja@badania-rynkowe.com

Contact

badania-rynkoweCOM
Internet
Send an Email
Praca chałupnicza , Umowa, Bez doświadczenia

Partnerzy

akademia pilkarska cz d nkp podhale
podhalanska sekcja akrobatyczna wytwornia wyobrazni
meteo  

 

jump planet maciej gebacz
podhalanska sekcja akrobatyczna starostwo powiatowe nt

Galeria

ministerstwo fundusz logo

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

  Kontakt | Polityka prywatności

© 2020 Podhale Nasz Dom