wrzesień 27, 2021

Description

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

Działanie oparte na umowie
Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 12000 PLN - uzależnione od zaangażowania
Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy
Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu
Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z
Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
Regularne szkolenia
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej
Pełne wsparcie osoby wprowadzającej
Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

Wymagania:

Ukończone 18 lat
Obywatelstwo polskie
Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
Komputer lub smartfon z dostępem do internetu
Obsługa komputera na poziomie podstawowym
Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

Opis Stanowiska:

działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
obsługa Klienta,
tworzenie narzędzi reklamowych,
praca odbywa się w 100% w internecie, rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 12000 PLN i więcej miesięcznie.
Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać 100% online.

Kliknij w link do mojego facebooka

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować.
Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.

Liczba Miejsc Ograniczona!!

Contact

Piotr
Internet
Send an Email
Praca w Swoim Domu Proste Wypełnianie Wniosków  Umowa

Partnerzy

akademia pilkarska cz d nkp podhale
podhalanska sekcja akrobatyczna wytwornia wyobrazni
meteo

jump planet maciej gebacz
podhalanska sekcja akrobatyczna starostwo powiatowe nt

Galeria

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

  Kontakt | Polityka prywatności