październik 19, 2021

Description

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu/Reklamy/Promocji usług i produktów w Social Mediach.
Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Opis stanowiska pracy:
Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami.
- Obsługa Klienta.
- Działania promocyjno-reklamowe dla firm zewnętrznych
- Pozyskiwanie nowych partnerów wg gotowego schematu

Oferujemy:
- Umowa / można łączyć z innymi formami zatrudnienia lub działalności gospodarczej
- Praca zdalna, w domu.
- Wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe.
- Wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania, od 2 400 PLN- 12 000 PLN miesięcznie.
- Wysokie premie dodatkowe proporcjonalne do zaangażowania.
- Pełne wsparcie oraz pomoc na każdym kroku.
- Nie musisz mieć doświadczenia, gdyż zapewniamy wszelkie szkolenia oraz materiały.
- Elastyczne godziny pracy – pracujesz tyle ile chcesz.
- Nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej.
- Regularne szkolenia online.
- Niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania:
- Ukończone 18 lat.
- Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.
- Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.
- Obsługa komputera na poziomie podstawowym.
- Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wyników.

UWAGA !!!
Nie działamy w żadnym MLM’ie. (Marketing Wielopoziomowy)

Nie wymagamy:
- Rozmów telefonicznych.
- Odwiedzania klienta.
- Spotkań na kamerze.

Liczba Miejsc Ograniczona!!

Możliwość atrakcyjnych zarobków:
- na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
- wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie.
- Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać.

Kliknij w link do mojego facebooka

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować.
Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.

Contact

Piotr
Internet
Send an Email
Praca Wykonywana w Domu Praca Dla Każdego

Partnerzy

akademia pilkarska cz d nkp podhale
podhalanska sekcja akrobatyczna wytwornia wyobrazni
meteo

jump planet maciej gebacz
podhalanska sekcja akrobatyczna starostwo powiatowe nt

Galeria

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

  Kontakt | Polityka prywatności