październik 19, 2021

Description

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:
Specjalista ds. promocji i afiliacji w Internecie i Social Mediach

Opis stanowiska:
- Promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,
- Nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi Klientami, bez konieczności wykonywania rozmów telefonicznych.
- Praca odbywa się w 100% w internecie.

Co oferujemy?
- Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na własne konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu.
- Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie.
- Pracujesz całkowicie w swoim domu przy użyciu komputera lub smartfon z dostępem do internetu.
- Wysokie wynagrodzenie ( 2400 PLN-12 000 PLN ) miesięcznie
- Całkowicie bez inwestycji.
- Umowa współpracy
- Możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej, godziny dostosowujesz pod swoje możliwości.
- W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, matki samotnie wychowujące dzieci, osoby pracujące na etacie.
- Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

Wymagania:
- Komputer lub smartfon z dostępem do internetu.
- Obsługa komputera na poziomie podstawowym.
- Ukończone 18 lat.
- - Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.
Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.

UWAGA:
- Nie wymagamy rozmów telefonicznych
- Odwiedzania klienta
- Spotkań na kamerze

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:
- na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
- wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 12 000 PLN miesięcznie.
- Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działać.

Kliknij w link do mojego facebooka https://www.facebook.com/Czarny1990a/
Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować. Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.

Liczba Miejsc Ograniczona!!

Contact

Piotr
Internet
Send an Email
Praca w Domu, Praca dodatkowa, Praca Zdalna

Partnerzy

akademia pilkarska cz d nkp podhale
podhalanska sekcja akrobatyczna wytwornia wyobrazni
meteo

jump planet maciej gebacz
podhalanska sekcja akrobatyczna starostwo powiatowe nt

Galeria

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

  Kontakt | Polityka prywatności