{jathumbnail off}

artMAŁOPOLSKA. W ramach projektu „Małopolskie Doradztwo Biznesowe", organizowanego przez firmę Art Of Finance - doradztwo biznesowe przedsiębiorcy, także ci z Podhala mogą skorzystać z profesjonalnie świadczonych, bezpłatnych usług doradczych.

Teraz, jak się okazuje nie wystarczają już dobre chęci i zaangażowanie, by prowadzić własną działalność, potrzebna jest też duża wiedza. To dlatego warto skorzystać z fachowej zewnętrznej pomocy, a więc doradztwa biznesowego, świadczonego przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów. - Z dotychczasowych doświadczeń i badań przeprowadzonych przez ART OF FINANCE wynika jednoznacznie, iż wiele firm nie korzysta z profesjonalnych usług doradczych bowiem barierę stanowi dla nich wysoki koszt takiej usługi, jak również trudny terytorialnie dostęp do doradztwa – zaznacza Szczepan Brzeski, dyrektor zarządzający AOF. – Wychodząc na przeciw oczekiwaniom małopolskich przedsiębiorców powstał projekt „Małopolskie Doradztwo Biznesowe".
Projekt ów, dzięki współfinansowaniu z środków Unii Europejskiej, jest zupełnie bezpłatny, a podejście do każdego przedsiębiorcy, jest w jego ramach, indywidualne i kompleksowe. Doradztwo w ramach projektu obejmuje takie obszary działalności firmy jak: zarządzanie finansami, marketing, doradztwo prawne, podatki, zarządzanie projektami i zasobami ludzkimi, zarządzanie przedsiębiorstwem, doradztwo strategiczne oraz trendy i prognozy branżowe.
Dlaczego warto skorzystać z doradztwa? Dzięki niemu przedsiębiorca może dostrzec w swojej firmie słabiej działające ogniwa, wyeliminować je i poprzez to zwiększyć swą konkurencyjność.