1BOŻE NARODZENIE. To czas pełen magii, dobroci i życzeń. Tych ostatnich otrzymaliśmy tak wiele wraz ze słowami pełnymi życzliwości, że chcemy za nie WAM wszystkim podziękować na łamach naszej internetowej gazety.

Dobre słowa skierowały do nas instytucje kultury, takie jak Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, nowotarski Miejski Ośrodek Kultury, czy Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Twórczości Jana Kasprowicza na Harendzie.
Nie zapomnieli o nas młodzi sportowcy z MMKS Podhale i uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu. Dobrych Świąt i odrobimy szczęścia życzył nam kompleks Beskid ze Spytkowic.789101112141516171813192023456Do życzeń dołączyli się samorządowcy i politycy. Ciepłe życzenia złożyli nam dyrektor i pracownicy Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Zarząd Podhalańskiej Wspólnoty Samorządowej, a nawet i ulubiony nasz sołtys z Rogoźnika - Kazimierz Zubek. W imieniu Euroregionu Tatry piękne życzenia złożył przewodniczący Rady Związku Bogusław Waksmundzki, pisząc:
„Niech te święta Bożego Narodzenia
przyniosą nam wiele radości,
Niech uśmiech zagości w domach,3031
Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy,
a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach,
Niech samotność odejdzie w niepamięć,
Niech zima otula nas białym puchem,
jak ciepły koc przy kominku,
Niech bieluteńkie gwiazdeczki
skrzypią wesoło pod naszymi butami
na wieczornym spacerze.
Niech dobry Bóg namaluje
szczęście na naszych twarzach,
Niech miłość dotyka nas delikatnie,
lecz bez ustanku,
Niech marzenia płyną wysoko w górę
i spełniają się ....
Z najlepszymi życzeniami na świąteczny czas
Bogusław Waksmundzki
Przewodniczący Rady Związku Euroregion Tatry
Nie zapomniała o nas nowotarska Komenda Powiatowa Policji, w której imieniu życzenia złożył nam rzecznik asp Roman Wolski, ani Karpacki Oddział Straży Granicznej, w którego imieniu życzenia złożyła rzecznik kpt. Barbara Zaremba. – Niech te Święta będą czasem prawdziwej radości i nadziei, a rozpoczynający się rok przyniesie nowe, ciekawe wyzwania. Życzę satysfakcji z wykonywanej pracy i sukcesów w życiu osobistym dla wszystkich dziennikarzy i pracowników państwa Redakcji – napisała kpt. Barbara Zaremba, rzecznik KOSG. Życzenia złożyła nam i Ewa Czamańska z Zakopanego - Niech magiczna moc Wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość! Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem i spełni wszystkie Wasze marzenia! Niech Nowy Rok 2013 obdaruje Was miłością, pomyślnością i szczęściem! Życzę wszystkiego co najlepsze". Nie zapomniał o nas i Piotr Rayski-Pawlik, doradca Burmistrza ds. komunikacji społecznej z Nowego Targu.Szczęśliwych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, Dobrego 2013 Roku: zdrowia i pomyślności w każdym podejmowanym działaniu, realizacji planów, wielu powodów do satysfakcji i radości a także samych życzliwych i przyjaznych ludzi w otoczeniu – życzyła nam Iwona Mikrut, rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, oddział Kraków
Otrzymaliśmy też życzenia od zaprzyjaźnionych portali, w tym podhalańskich, a od naszych dawnych kolegów z Dziennika Polskiego, którzy stworzyli gazetę internetową, a teraz i drukowaną „Miasto i Ludzie" w dawnym regionie tarnowskim DP – kartę na święta, przypominającą wypisz wymaluj czasy PRL pełną dobrych „towarów". Pewno wiedzą, że nam się tych dobrych gestów, nie przelewa ;)
Za życzenia dziękujemy też wielu osobom prywatnym, które o nas nie zapomniały, a szczególnie Markowi Jarmule, naszemu fanowi od dziesiątków lat ;) za piękną, wzruszającą prezentację oraz artystom, a między innymi Anecie Larysie Knap i Renacie Piżanowskiej, kobietom mającym wielką pasję i wolę tworzenia.
Dziękujemy też za te wszystkie sms od Czytelników, samorządowców, służb mundurowych, ludzi sztuki i kultury oraz duchowieństwa. Wam Wszystkich w imieniu nas wszystkich życzę tego co najlepsze!
Jeśli kogoś pominęłam, przepraszam. Ale było WAS tak wielu...

Prezentujemy Wam otrzymanych część kartek.