logo WSE rgb 346x115px

Studia są jednym z najwspanialszych i najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. To właśnie wtedy zaczynamy podejmować świadome decyzje, które mają wpływ na całe nasze życie. Jedną z takich decyzji jest wybór kierunku studiów, który pozwoli nie tylko rozwijać pasje i poszerzać horyzonty, ale też otworzy drzwi do wymarzonej pracy. To wszystko gwarantują studia w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie!

Trwa rekrutacja na studia I i II stopnia.

W ofercie edukacyjnej uczelni znajdują się starannie opracowane kierunki, które odpowiadają na potrzeby współczesnego rynku pracy. Każdy z nich prowadzony jest przez wykwalifikowaną kadrę aktywnych zawodowo dydaktyków, którzy nie tylko uczą, ale też inspirują studentów do samodzielnego działania.
wse 1

Studia licencjackie. Na studiach I stopnia Uczelnia oferuje następujące kierunki:

Psychologia - to gruntowna wiedza psychologiczna oraz przygotowanie do pracy zarówno z klientami, pracownikami firm i korporacji oraz zespołami badawczymi. Dzięki zajęciom prowadzonym przez doświadczonych specjalistów studenci szybko poznają praktyczne metody psychologiczne wykorzystywane we współczesnym biznesie, a także mogą dołączyć do Psychologicznego Koła Naukowego koRelacja i realizować swoje pasje!

Skandynawistyka: studia filologiczno-biznesowe to kierunek, którego nie ma na żadnej innej krakowskiej uczelni! Studenci nauczą się władać językiem szwedzkim lub norweskim i wejdą w świat biznesu w prawdziwie nordyckim stylu. Gruntowna wiedza o krajach skandynawskich pozwoli im szybko odnaleźć się w środowisku międzynarodowym. A na miłośników kultury skandynawskiej czeka także Skandynawistyczne Koło Naukowe NORDEN!

Grafika reklamowa i multimedia -to kierunek, pozwalający zyskać niezwykle cenne umiejętności w zakresie projektowania graficznego. Studenci poznają tajniki projektowania stron www, składu tekstu, przygotowywania plików do druku, a także tworzenia infografik, filmów i animacji. Aktywni zawodowo graficy doskonale przygotują studentów do wejścia w branżę projektową i multimedialną. Swoje prace studenci mogą prezentować na corocznej wystawie SEPARATOR, dołączyć do Koła Naukowego Errata i podzielić się swoją twórczością podczas otwartej obrony pracy licencjackiej! Po ukończonych studiach sągotowi do rozpoczęcia pracy w zawodzie lub podjęcia dalszej nauki na wybranych kierunkach studiów magisterskich (np. w ASP)!

wse 2

Lingwistyka dla biznesu to połączenie nauki języka angielskiego oraz elementów biznesu. Wybierając Lingwistykę dla biznesu studenci zyskują kompleksową wiedzę o potrzebach biznesowych firm, dzięki której znajdują dobrze płatną pracę w środowisku międzynarodowym. Doskonale opanują nie tylko język angielski, ale też drugi język: hiszpański, włoski lub niemiecki.

Game Design – to studia, które tworzą przyszłość. Zajęcia prowadzone przez specjalistów z branżygamingowej pozwalają poznać zagadnienia związane zarówno z projektowaniem poziomów i mechanik, jak i narracją i światotwórstwem. Ponadto możliwość realizowania projektów wspólnie ze studentami specjalności Digital Art daje szansę na stworzenie pierwszych kompletnych projektów już w czasie trwania studiów!

Ponadto, kierunki Grafika reklamowa i multimedia oraz Game Design można studiować także w trybie niestacjonarnym wieczorowym. To świetna opcja dla osób, które chcą studiować, pracować i zachować wolne weekendy!

Studia I stopnia to również kierunki anglojęzyczne. W trwającej rekrutacji można wybierać spośród trzech kierunków prowadzonych w języku angielskim: Business Linguistics, Game Design i Strategic Management.

wse 3

Studia uzupełniające magisterskie

Na studiach II stopnia w ofercie edukacyjnej znajduje się kierunekFilologia angielska (prowadzona tylko w trybie niestacjonarnym zaocznym). Filologia angielska w Wyższej Szkole Europejskiej to gwarancja opanowania nie tylko języka angielskiego ogólnego, ale również języka specjalistycznego, niezbędnego np. na polu tłumaczeń. Studenci rozwiną kompetencje i umiejętności kluczowe w pracy w międzykulturowym środowisku biznesowym oraz zawodzie tłumacza, wezmą udział w zajęciach z najlepszymi lektorami i językoznawcami, którzy oprócz wiedzy językowej przekażą im tajniki pracy w firmach i instytucjach międzynarodowych.

Studiuj w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie! Rekrutacja trwa, zapisz się już dziś! Więcej informacji na stronie www.wse.krakow.pl

Zapraszamy!

wse 4