przywlat19NOWY TARG. Kilka godzin dobrej muzyki, wielkie gwiazdy i przedpremierowe niespodzianki na największym rynku Podhala.  Najgorętszą porę roku będziemy witać w klimacie letniego festiwalu muzycznego.

Choć lato już zdążyło nas przywitać i to dość tropikalnie, my jeszcze nie przywitaliśmy lata tak, jak to jest w zwyczaju już od pięciu lat: mocno muzycznie, tłumnie i radośnie. Ale wszystko przed nami. Miejskie Przywitanie Lata 2019 w Nowym Targu zaplanowano dokładnie w Noc Świętojańską, 21. czerwca 2019 na nowotarskim Rynku. Start o godzinie 19.00. Będzie energetycznie i pop-rockowo. Na scenie nie zabraknie wielkich gwiazd, ale też rodzimych artystów.

Ostatni w Raju... ale pierwsi na nowotarskiej, letniej scenie! Już o godzinie 19.00 pojawi się zespół o takiej nietuzinkowej nazwie. To duża dawka dynamicznej muzyki w stylu pop/rock/indie. O swoich utworach piszą tak: mamy w sobie tyle energii, że podczas odtwarzania wlewamy ją w słuchających i nie da się nie kiwać głową do rytmu. To brzmi naprawdę świetnie!

Każdy zna takie hity jak "Naucz mnie" czy "Zakryj" i to właśnie m.in. w ich rytmach przywitamy tego roku lato w Nowym Targu.

Sarsa - jedna z najsłynniejszych i najbardziej kolorowych kobiet polskiej sceny muzycznej, która zaledwie miesiąc temu wydała trzeci krążek - pojawi się na scenie o godzinie 20.00. To idealny koncert, by poczuć klimat rozpoczynających się wakacji!

Afromental - tego zespołu nie trzeba przedstawiać. Pięciu żywiołowych mężczyzn o wyrazistych osobowościach scenicznych, z których co najmniej dwoje – Tomson i Baron - to rasowi celebryci, znani z jurorowania w muzycznych talent-show. Działają na scenie już od 15 lat, mają na koncie cztery płyty, wiele przebojów, nagród, wyróżnień i uwielbienie fanów w całym kraju. Stylistycznie, muzyka grupy Afromental stanowi połączenie rocka i hip-hopu. Na nowotarskiej scenie przywitacie ich o 21.30.

Późnym wieczorem, o godzinie 23.00, scena zostanie oddana we władanie pochodzącej z Nowego Targu artystce Mag Balay, która wspólnie ze swoim partnerem Michałem Wierbą przedpremierowo zaprezentuje całkiem nowy materiał w wersji live show. Jak zapewnia na swoim Facebooku: Będzie naprawdę zjawiskowo i niecodziennie. Szykuje się zatem mocny finał koncertowej części wydarzenia.

Wyjątkowy wieczór zakończy dyskoteka z DJ-em,  która potrwa do 3-ej nad ranem.