s13ZAKOPANE. Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk i Akcent, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Gromee, Boys oraz wiele innych Gwiazd zaśpiewa podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Narodowy Sylwester odbędzie się już czwarty raz w zimowej stolicy Polski na Równi Krupowej.

 - Miejsce to jedno. Drugie to artyści. W Zakopanem w tym roku uda nam się połączyć wszystkie gatunki muzyczne. W imieniu TVP, artystów i wszystkich, którzy tworzą tę fantastyczną imprezę, z całego serca zapraszam na niezapomniany Sylwester 2019 – powiedział podczas konferencji prasowej zapowiadającej tegorocznego Sylwestra Jacek Kurski, prezes TVP.

 - Chciałbym podziękować Telewizji Polskiej, że to właśnie Zakopane wybrała na organizację Sylwestra. Zapraszam wszystkich, którzy chcą przeżyć najwspanialszą noc. To jest nasz wspólny sukces – odwzajemniał się Leszek Dorula, burmistrz Zakopanego.

W sylwestrową noc na Równi Krupowej wystąpią królowa polskiej sceny muzycznej Maryla Rodowicz oraz król disco-polo Zenek Martyniuk. Oprócz nich swoje największe przeboje zaśpiewają Paweł i Łukasz Golcowie, Gromee, zespół Boys z liderem Marcinem Millerem, Radosław Liszewski i Weekend, Kombi, Stefano Terrazino, Bayer Full oraz Milano. Na scenie pod Giewontem wspaniały występ zapewni Viki Gabor – tegoroczna zwyciężczyni Eurowizji Junior oraz Mateusz Mijal z zespołem.  

Podczas Sylwestra Marzeń widzowie Dwójki będą się bawić także w rytm piosenek zagranicznych Gwiazd. Na Równi Krupowej wystąpią: Chico & The Gypsies i Pupo. Swoje największe przeboje zaśpiewa Thomas Anders & Modern Talking Band.

Zobaczymy również: Jorrgus, Playboys, Pięknych i Młodych oraz wielu innych znakomitych artystów. O oprawę choreograficzną zadba Agustin Egurrola z zespołem.

s10

Imprezę w Zakopanem poprowadzą: Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora i Rafał Brzozowski.

O relacje zakulisowe zadbają Norbi oraz Robert Karpowicz z Radia Zet. Wydarzenie będzie można również śledzić na profilu Facebook „Bądźmy Razem.TVP”, gdzie pojawią się zapowiedzi, relacje, ciekawostki i wiele innych atrakcji.

Partnerem wydarzenia „Sylwester Marzeń z Dwójką” jest miasto Zakopane.

Partnerzy medialni: Radio Zet, Tele Tydzień, Wirtualna Polska, Super Express.

Sponsorzy główni: Orlen i PGE Polska Grupa Energetyczna.

Sponsorzy: Drutex, Sokołów, PKP Intercity.

Partner: Narodowy Bank Polski.

 SYLWESTER MARZEŃ Z DWÓJKĄ, TVP2, 31 grudnia, godz. 20:00.

Sylwester Marzeń - zapowiedź

Fot. Organizatorzy